deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Nejvyšší cena v online akuci: Luxusní hodiny Philippe Patek typu Sky Moon Tourbillon prodal aukční dům Christie v Hongkogu za 5,8 milionů dolarů.
Zapojí více kritérií: Ministr práce Marian Jurečka se nechystá prosadit do zákona zvýšenou věkovou hranici pro odchod do penze na 68 let.
Klamné řeči o volbách: Slovenská policie očekává, že dezinformátoři budou zpochybňovat výsledky voleb. Už s tím podle policie začínají.
Běloruský režim zatýká: Podle polské stále mise při EU režim v Minsku zadržel desítky advokátů včetně obájce Svjatlany Cichanouské a jejího muže
Zelenskyj na frontě: Ukrajinský prezident navštívil vojáky u Bachmutu. Poděkoval vojákům za hrdinskou obranu města.
Úkol zvýšit výrobní kapacitu: Novým generálním ředitelem kopřivnické automobilky Tatra Trucks se od 1. dubna stane Lukáš Andrýsek.
Tři měsíce ve funkci: Pardubickou a chrudimskou nemocnici opustil ředitel pro zdravotní službu. Nesouhlasil s pardubickým urgentem.
Macron promluví v televizi: Francouzský prezident bude hodinu po poledni hovořit o důchodové reformě. Reaguje na trvající protesty.
Omezení na I/7 potrvá do 29. března: Ba silnici I/17 mezi Chrudimí a Kočím začaly velkoplošné výspravy vozovky. Provoz je veden kyvadlově.
Převážel kradené auto: Jendačtyřicetiletého cizince, kterého zadrželi po honičce v Pardobicích, policisté obvinili ze tří trestných činů.
Napětí mezi sousedy: Jordánský parlament odhlasoval výzvu vládě, aby ze země vypověděla velvyslance Izraele.
Asijská cesta předsedkyně Sněmovny: Delegace v čele s Markétou Pekarovou Adamovou zahájila návštěvu Jižní Koreje. V neděli pokračuje na Tchajwan.
Dostavba D35: ŘSD zveřejnilo plány, letos začne u Svitav mezi Opatovcem a Janovem mezi Vysokým Mýtem a Džbánovem. Vražda matky dvou dětí: Plzeňský soud schválil dohodu o vině trestu. Druh odesedí devět let a zaplatí rodině tři miliony.
Město pod dělostřeleckými salvami: Ukrajinské úřady hlásí dělostřeleckou palbu na Záporoží. Šéf kanceláře prezidenta Jermak mluví o ostřelování domů.
Nebezpečný výrobek: Hygienici varovali před panenkami Charm Girl FASHION a Guang Da. Obsahují ftaláty vyvovlávají alergie, astma nebo ekzémy
Vytlačují nelegální těžbu: Brazilské úřady z Amazonie vyhání tisíce ilegálních těžařů zlata. Působí škody, zastrašující lidi a šíří malárii.
Napadení tibetskou dogou: Státní zástupce zastavil stíhání majitele velkého psa, který pokousal ženu na Liberecku, ta musela na operaci. Se štěstím přežil: Paragladista, který se zřítil u Prachatic, utrpěl těžká zranění, do nemocnice ho dopravil vrtulník.
Výcvik v USA: Ukrajinští vojáci dokončují výcvik s protiletadlovými systémy Patriot. Učili se výborně a rychle, chválí Američané.
Sedmdesát let spojenectví: Jižní Korea a Američané uspořádají v červnu svoje vůbec největší společné vojenské manévry.
Disciplinárka trestala: Pardubický útočník Lukáš Sedlák dostal za faul na Jakuba Orsavu z Olomouce stopku na jeden zápas. Dnes si nezahraje.
Uplácel ředitele Nemocnic na Homolce: Podnikatel Ladislav Janiga se dohodl na milionovém peněžitém trestu a podmínce v délce 1,5 roku za korupci.
Důkazy proti expremiérovi: Imunitní výbor Dolní Sněmovny zveřejnil své důkazy proti Johnsonovi. Z lhaní Sněmovně se bude zodpovídat odpoledne.
Povinné ručení je nejdražší za tři roky: Průměrná cena povinného ručení činila 6821 korun, roste sedmý měsíc v řadě.