deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Spolupráce asijských zemí: Jihokorejský prezident jednal s šéfkou indonéské diplomacie o ekonomické a strategické spolupráci.
Návrat Rusů a Bělorusů ve sportu: Kritika ze strany evropských vlád je podle šéfa MOV Bacha zavrženíhodná. Narušuje autonomii sportu.
Škoda po požáru penzionu: Požár budovy v obci Brada-Rybníček si vyžádal škodu ve výši zhruba šest milionů Kč.
Hospodaření s vodou: Macron chce po období sucha ve Francii mimo jiné snížit spotřebu vody o deset procent ve všech odvětvích.
Podpora rodin: Ministerstvo práce připravuje novou strategii rodinné politiky s opatřeními do roku 2030.
Zatčený Rus za obrázek své dcery: Běloruské ministerstvo vnitra potvrdilo, že Alexeje Moskaljova zadrželo v Minsku na žádost ruské policie.
Srážka amerických vrtulníků: Mrtvých po nehodě dvou vrtulníků v americkém státě Kentucky je devět, oznámila mluvčí základny Campbell.
Pocta pro Petra Čecha: Bývalý brankář je v nominaci do Síně slávy anglické Premier League.
Výstava fotografií: Maternovy snímky ze smíchovského lihovaru vystaví galerie sochaře Černého.
Návrat koňů: Kladrubský hřebčín otevřel opravené výcvikové středisko v Heřmanově Městci.
Bez dalšího odškodnění: Exministryně obrany Parkanová u soudu neuspěla s žalobou o další odškodnění za nezákonné stíhání.
Přičinu prověří vyšetřovatel: Na šest milionů korun odhadli hasiči škodu po požáru penzionu v Bradě. Stejnou hodnotu jejich zásah uchránil.
Špatné zacházení: Policie prověřuje podezření z hrubého nakládání s dětmi v žateckých jeslích. Tři ženy již mají čelit obvinění. Rychlost zabíjela: Řidič u Řimovic nepřežil náraz do stromu. Podle prvních informac zřejmě nepřizpůsobil rychlost. Výbuch v Bílině: Státní zástupce poslal soudu obžalobu. Dva pyrotechiky viní z obecného ohrožení z nedbalosti.
Vzpomněl i na zesnulou Alžbětu II.: Britský král Karel III. v projevu před poslanci Spolkového sněmu označil vztahy Německa a Británie jako výjimečné.
Pokles inflace, u sousedů: Oficiální data uzkazují, že inflace v Německu klesla nao 7.4%. Ještě v únoru byla 8.7%.
Dvě hodiny mimo provoz: Výpadek elektřiny uzavřel na dvě hodiny Klimkovický tunel na D1 u Ostravy. Kolem druhé odpoledne porucha skončila. Společně zastavili skládku: Přičiněním Jana Obořilové a týmu kolem ní nebude u Čáslavi velká skládka. Deníku poskytla rozhovor.
Nebezpečí na D1 u Prahy: Prudký déšť zaplavil část dálnice D1 na výjezdu z prahu u Průhonic, policie varuje řidiče před akvaplaningem.
Požár v posledním patře: Pražští hasiči vyjeli k požáru bytu ve Slezské ulici na Vinohradech. Z okna v podkroví stoupá černý dým.
Novinka pro železnici: Ožívá záměr tunelu pod Červenohorským sedlem na Jesenicku. Tentokrát i pro vlaky. Pře o odškodnění: Škola ze Ždáru nad Sázavou se soudí s ministerstvem o odškodnění, které musela vyplatit učitelce.
Odhad OECD: Český HDP letos klesne o 0,1 procenta, příští rok vzroste o 2,4 %. Inflace letos bude 13 %, příští rok 4,1 %.
Trvá na 500 eurech za volby: Expremiér Maťovič tvrdí, že jeho hnutí OLANO nepůjde do koalice s nikým, kdo lidem neslíbí odměnu za hlasování.