deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Uplácel ředitele Nemocnic na Homolce: Podnikatel Ladislav Janiga se dohodl na milionovém peněžitém trestu a podmínce v délce 1,5 roku za korupci.
Důkazy proti expremiérovi: Imunitní výbor Dolní Sněmovny zveřejnil své důkazy proti Johnsonovi. Z lhaní Sněmovně se bude zodpovídat odpoledne.
Povinné ručení je nejdražší za tři roky: Průměrná cena povinného ručení činila 6821 korun, roste sedmý měsíc v řadě.
Kritika dohody o Severním Irsku: Expremiéra Liz Trussová se přidala k odpůrcům obchodní dohody s EU premiéra Sunaka. Část vládních poslanců ji odmítne.
Krymský rozhlas vysílal výzvy k evakuaci: Některé stanice na okupovaném poloostrově přehrávaly výzvy k odchodu do krytů. Ruská správa mluví o hackerském útoku.
Projednat musí celý balíček úspor: Na omezení podpory stavebního spoření v koalici zatím shoda není, uvedl lidovecký ministr Hladík.
170 let: Spanilou jízdou metropolí slaví pražští hasiči výročí založení sboru.
Macurův klub: Primátor Ostravy Tomáš Macura (dříve ANO) založil s dalšími třemi kolegy nový klub městských zastupitelů.
Pětadvacátý ročník: V Praze začíná Jeden svět, přehlídka lidskoprávních snímků. Nabídne mimo jiné 75 celovečerních filmů.
Noční útok v kyjevské oblasti: Podle ukrajinské státní televize ve Ržyščivu zahynul řidič sanitky na výjezdu. Útok ve městě poškodil internát a školu.
Čtvrtá zkouška: Jihokorejská armáda uvádí, že režim na severu odpálil několik dalších raket do pobřežních vod na východě poloostrova.
Uhí budou rubat o pět let déle: Severočeské doly získaly od báňského povolení prodloužit těžbu v dole Bílina na Teplicku do roku 2035.
Podezřelý zemřel: Kriminalisté odložili případ zavražděného 17letého chlapce, který přišel o život vloni v říjnu ve Velkých Losinách.
Kontrovezní látka: V centru Jindřichova Hradce stojí automat na prodej kratomu. Městu se to nelíbí.
Prestižní turnaj: Japonští baseballisté potřetí vyhráli prestižní World Baseball Classic Ve finále porazili v Miami americké obhájce 3:2.
Útok na školu: Ruský dronový útok v noci zasáhl střední školu padesát mil od Kyjeva. Poničil dvě patra internátu a část školy.
Český gólman podržel Flames: Daniel Vladař přispěl 19 zákroky k výhře Calgary 5:1 v Anaheimu.
Vůbec první půjčka fondu zemi ve válce: Mezinárodní měnový fond má v příštích týdnech schválit úvěrový program pro Ukrajinu ve výši 15,6 miliardy dolarů.
Sevastopol bez trajektů: Okupační úřady pozastavily trajekty v okolí přístavního města na Krymu. Ruský správce tvrdil, že zastavili útok dronů.
Řecké vlaky znovu vyjedou: Po tragické čelní srážce vlaků na konci února vyjely v Řecku první vlak. Zatím jen malá část v okolí Atén.
Překvapivý růst inflace táhly potraviny: Meziroční růst indexu spotřebitelskch cen v Británii v únoru překvapivě poskočil na 10,4 procenta.
Dítě v ohrožení: Jihočeská policie pátrá po čtrnáctiletém Dominikovi z Rudolfova. Z domova utíká opakovaně.
Oběti náletu dronů: V Kyjevské oblasti zahynuli po nočním útoku tři lidé, sedm je zraněných, hlásí mistní úřady.
Boje u Bachmutu: Britská vojenská rozvědka tvrdí, že Rusové zřejmě ztrácí v Bachmutu svou omezenou iniciativu, situace ale zůstává těžká.
Kryli opilého kolegu: Nehodu podnapilého přerovského kolegy měli krýt tři zkušení policisté. Soud je nepravomocně potrestal podmínkou.