Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Armáda přilákala do Brodu davy návštěvníků: Letiště hostí nevšední podívanou. Oslavy 115 let MHD v Č. Budějovicích: Po letech zde znovu jezdí tramvaj. Nepotřebuje ani koleje.
Modernizace 79 tramvají: Škoda Group ji zahájila v ostravském závodě, pro švédský Göteborg. Projekt potrvá do r. 2028, hodnota je téměř 2 mld.
Hasiči z Konice zachránili život srnčete: Spadlo do bazénu a v kalné vodě se začalo topit.
Americko-ukrajinská bezpečnostní dohoda: Podepsali ji v Itálii Zelenskyj a Biden. Je desetiletá, zaměřená na posílení bezpečnosti Ukrajiny.
Hladovění v Mariupolu: Rusko jej použilo jako vojenskou taktiku, uvedla organizace specializující se na humanitární právo.
Šestice českých reprezentantů slaví úspěch: Na kajaku obstáli v kvalifikaci na třetí závod slalomářského Světového poháru.
Slova ministra spravedlnosti: Nebude možné uspokojit všechny požadavky právních profesí, řekl Blažek.
Rozhodnutí dolní komory Parlamentu: Sněmovna schválila zvýšení letošních výdajů fondu investic o 4,38 miliardy korun.
Zelenskyj vyzval lídry G7: Chce, aby schválili Marshallův plán na obnovu Ukrajiny.
Průzkum mezi Ukrajinci: Ruským cílem je genocida a vyhlazení národa, myslí si tři pětiny Ukrajinců.
Tábořiště před Úřadem vlády: Policie z něj vyvedla dva muže. Část protestujících se odpoledne přesunula na druhou stranu ulice.
Fotbalisté už jsou v dějišti ME: Hotelový personál je uvítal s českými vlajkami.
Švýcaři hlásí kybernetické útoky: Jsou jen dva dny před začátkem mírové konference o Ukrajině.
Turisty překvapila bouře: Blesk zasáhl velkou skupinu turistů na polské straně Jizerských hor. Nikdo není v ohrožení života.
Kanoista Fuksa si připisuje další úspěchy: Na mistrovství Evropy bude ve finále v obou singlových disciplínách i na deblu.
Sirény v centru Třebíče: Řidiči nemohli projet kolem Pasáže, cvičili tam hasiči. Klády v křižovatce: Po střetu kamionu s autem se v Klatovech vysypal náklad. Velký test u Hodonína: Migranti překonali Moravu, naháněly je desítky policistů.
Bystroň odmítá, že by porušil zákony: Německá policie prohledává byt z korupce podezřelého poslance AfD Bystroně.
Divadelníka vyprovodili na poslední cestě: Desítky lidí a kolegů se dnes v Praze rozloučily s Janem Schmidem.
Ruské úřady viní novináře Gershkoviche: Američana viní ze shromažďování dat pro americkou tajnou službu CIA o ruském podniku vyrábějícím armádní techniku.
Vivien Babišová v Brně: Připravuji se v Agrofertu na budoucnost, říká. Na soutěži Mladý zemědělec přednesla svůj první projev.
Hizballáh oznámil největší útok na izraelské cíle: A to od 7. října. Jedná se dle něj o odvetu za smrt vysoce postaveného velitele Hizballáhu.
Favoritem Eura je Anglie: Sázky v České republice mohou být přes 3,7 miliardy Kč.