deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Pátrání po dívce pokračuje: Policie stále pátrá po pohřešované dvanáctileté dívce z Plzeňska, která se v úterý nevrátila ze školy domů. Dramatická záchrana muže v lese: Vážně zraněného muže zachraňovali lékaři v lese u Kanic na Brněnsku. Nejspíš na něj spadla silná větev stromu.
Premiér souhlasí s návrhem státního rozpočtu: Petr Fiala řekl, že návrh rozpočtu není ideální, ale je přijatelný a realistický.
Zatčení výrobců drog: Kriminalisté zadrželi organizovanou skupinu, která vyráběla a distribuovala drogy na Prostějovsku.
Zájem o stavbu jaderného bloku v Dukovanech: ČEZ obdržel na stavbu nového jaderného bloku v elektrárně tři nabídky.
Zabavení majetku Rusů pro pomoc Ukrajině: EK navrhuje zabavit peníze ruské banky a oligarchů pro pomoc Ukrajině.
Někteří ruští vojáci se vzdávají: Ukrajinská horká linka pro Rusy, kteří se chtějí vzdát, řeší až sto dotazů denně.
Zákaz hazardu v Kladně: Soud vyhověl přípravnému výboru a vyhlásil referendum na leden. Město s tím nesouhlasí.
V Českém Těšíně hoří panelový dům: Požár zasáhl byt a střechu. Hasiči evakuovali 33 obyvatel. Zranilo se šest lidí, čtyři se nadýchali kouře.
Szórád zproštěn obžaloby z podvodu: Soud pravomocně zprostil bývalého generálního ředitele Lesů ČR Daniela Szóráda obžaloby z podvodu.
Soud v Japonsku potvrdil zákaz sňatků homosexuálů: Uvedl ale, že nedostatečná právní ochrana rodin stejného pohlaví porušuje lidská práva.
Levnější konkurence Tesly: Americké automobilce v USA klesá podíl na trhu, objevuje se levnější konkurence.
Konkurz na majetek společnosti: Městský soud v Praze vyhlásil konkurz na majetek investiční společnosti J.O. Investment, kterou vyšetřuje policie.
Zemřel bývalý čínský prezident Ťiang Ce-min: Ťiang Ce-min patřil ke stoupencům tvrdého zásahu na Náměstí nebeského klidu v Pekingu v roce 1989.
Zavedení celoněmecké jízdenky: Dostupnou celoněmeckou jízdenku zavede Německo od dubna 2023, dohodli se regionální ministři dopravy.
Vyšetřování v Juventusu: Italský svaz vyšetřuje Juventus kvůli podezření z falšování mezd hráčů.
Diviš se odvolal proti vyloučení z voleb: Podnikatel se odvolal k NSS proti vyloučení z lednových prezidentských voleb.
Omezení vlivu Ruska: Evropa by měla zvýšit svou přítomnost na západním Balkáně, řekl šéf italské diplomacie.
Rychetský se nepřímo vymezil proti Babišovi: Předseda Ústavního soudu podle Aktuálně.cz doufá, že nový soud nebude „součástí Agrofertu“.
Letecké cvičení poblíž cizí země: Ke vzdušnému prostoru Jižní Koreje se přiblížila dvě čínská a šest ruských vojenských letadel.
Odražení útoků: Ukrajinské ozbrojené síly odrazily za uplynulý den útoky ruské armády u šesti obcí na východě země.
Kim Kardashian vysoudila miliony na výživném: Bývalý manžel Kanye West musí modelce platit měsíční výživné v hodnotě 4,7 milionu korun.
Může se zhoršit kvalita ovzduší: Kvůli přicházející energetické krizi letos může být horší kvalita ovzduší, bude záležet i na počasí, uvedl ČHMÚ.
Požár nádrže s ropnými produkty: V ruské Brjanské oblasti, která hraničí s Ukrajinou, hoří velká nádrž s ropnými produkty.
Respektování manželství: Americký senát schválil zákon na ochranu stejnopohlavních a mezirasových manželství.