Pro začínající podnikatele, firemní inovátory i vizionáře, kteří by rádi něco změnili (nebo vědí, že ve své společnosti něco změnit potřebují, ale nemají jasno v tom, jak se to toho pustit) chystá se Škoda Auto Vysokou školou vzdělávací program se zkušenými lektory, který poběží při odpoledních setkáních každé úterý od 19. února do 23. dubna v Mladé Boleslavi.

Zaklínalo, které má odvážným nápadům skutečně podnikavých podnikatelů pomoci přičarovat úspěch, zní: SIC Lab ŠAVŠ. Jedná se o další ročník „inovační laboratoře“, již bude hostit innoCube společnosti Škoda Auto. SIC slibuje, že právě to je místo, kde se sny u úspěchu mohou začít měnit ve skutečnost. Kde je možno nastartovat svůj start-up (tedy rychle rozjet podnikání).

Ilustrační foto.
V kraji přibyly dva tisíce podnikatelů

Kreativní laboratoř na Škoda Auto Vysoké škole je určena jak lidem, kteří už jsou ve světě byznysu zběhlí, ale chtěli by své aktivity posunout výš, tak i pro ty, kteří k těmto vodám teprve kormidlují. Klidně se na tomto poradensko-vzdělávacím workshopu mohou sejít třeba 20letý student, o třicet let starší zaměstnanec a například maminka na mateřské dovolené.

Zkušení odborníci je povedou k tomu, jak vytvořit fungující podnikatelský model – a těm nejlepším projektům se díky spolupráci se státní agenturou pro podporu a podnikání Czechinvest může otevřít i cesta k oslovení investorů. Včetně těch zahraničních.

V roce 2018 vyrobila Škoda Auto nejvíce aut za rok ve své historii.
V roce 2018 vyrobila Škoda Auto nejvíce aut za rok ve své historii