Při procházce Českým rájem uvidíte spoustu pampelišek, ale aby byl v Pampelišce Český ráj? To je možné jen v Mladé Boleslavi, a to při výstavě stanů, kterou pořádá obchod Sport Český ráj. Místem pořádání je totiž právě mateřská škola Pampeliška, přesněji areál tohoto zařízení. Takže kdo se chce přijít podívat, má možnost ve středu 8. června od deseti do osmnácti hodin. A pro ty, kteří nevědí, kde mateřská škola Pampeliška sídlí.. Je to jen pár kroků od zmíněné prodejny Sport Český ráj, na adrese: Nerudova 797, Mladá Boleslav. Pokud tedy půjdete od obchodu, odbočíte hned první ulicí doprava, směrem ke Kauflandu.

Kromě stanů na výstavě najdete také spacáky a samonafukovací karimatky. Navíc na veškeré vystavené stany bude poskytnuta sleva 20%! A to ještě není vše - pro návštěvníky výstavy platí sleva 15% na stany a spacáky ve Sportu Český ráj, tyto dva artikly od značky Husky dokonce se slevou 20% a Husky batohy s 30% slevou!

Výstava stanů je tradiční akcí, kterou obchod pořádá. Některé ze značek, které nabízí: Coleman, Husky a Altus - tato značka je novinkou na našem trhu a jedná se o výhradní zastoupení Sportu Český ráj, této značky, pro Českou a Slovenskou republiku.
Nezapomeňte tedy přijít ve středu 8. června do mateřské školy Pampeliška!