„Původně se jednalo o masáž pro zápasníky, jejichž tělo muselo být vždy ve stoprocentní kondici. Jejím prostřednictvím jsem schopná vrátit postiženému místu původní hybnost," říká masérka a opatrně dodává: „Procedura se ale provádí při napnutých svalech, jde tedy o citlivější záležitost na druhou stranu bolestí pomáháme od bolesti."

Klient většinou tuto masáž vyhledá až ve chvíli, kdy se jeho zdravotní problém stane chronickým. Obvykle stačí dvě až tři návštěvy a bolesti se může zbavit. Trpíte bolestmi svalů a nevíte kudy kam? Možná jste právě narazili na cestu ven.

V rámci této léčebné metody se nemasíruje celé tělo, ale jen jeho postižená část. Místo se nejprve prohřeje a následně se intenzivně a pod velkým tlakem masíruje. Už za dva dny po proceduře (kdy má člověk podobný pocit vyčerpání jako po velké fyzické námaze) se dostaví až zázračná úleva, ustoupí napětí i bolest, zvýší se rozsah svalů i kloubů a tělo se očišťuje.

Studio 33 je aktuálně jedinou institucí v regionu, která ájurvédskou proceduru Dátá Snéhán nabízí. Její vyznavači za ní dosud museli do Prahy. Nyní už nemusí.