Brány okresních soutěží v nohejbale jsou již dávno uzavřeny a některé oddíly již začaly přípravu na příští rok. V Jizerním Vtelně proběhlo ukončení sezóny turnajem všestrannosti, když se soutěžilo v nohejbale, tenisu a stolním tenisu. Celodenní klaní bylo ukončeno menší zábavou v klubovně na hřišti.

V listopadu proběhla hráčská schůze, kterou předseda a pokladník v jedné osobě Pavel Jareš zahájil finanční zprávou. Poté proběhlo plánování a rozdělení akcí, které v příštím roce SK bude pořádat.

Druhým bodem bylo zhodnocení letošního roku. „Úvod nám vyšel nad očekávání a my byli na čele soutěže. Bohužel pak naše výkonnost kolísala. Pokud nebudeme porážet týmy jako Plazy B a Hradiště B, tak nemáme na prvenství nárok. Celkové třetí místo je dobré, ale pokud chceme někdy v budoucnu hrát vyšší soutěž, tak musíme dost přidat," řekl Pavel Jareš.

Hodnocení béčka si vzal na starost Michal Kašpárek starší: „Cílem béčka bylo hrát klidný střed tabulky. Jelikož hrajeme stejnou soutěž jako áčko, tak o napětí nebyla nouze. Bohužel jsme ke konci přišli o dva hráče a soutěž zachránili až posledním zápasem."

Otázkou zůstává zda v Jizerním Vtelně budou hrát i nadále dva týmy, neboť díky zranění a odchodu dvou hráčů se kádr zúžil. K tomu poznamenává předseda oddílu: „ Těší nás, že je o naše hráče zájem, ale komplikuje nám to situaci. Huk opět odchází do Semčic a jeho bratr trénuje v Hradišti. Vzhledem k tomu, že potřebujeme mít v kádru dvanáct hráčů, zvažujeme zda oba týmy přihlásit. Zatím máme dojednán příchod jednoho mladého hráče. Rozhodili jsme sítě, ale zatím marně.Je škoda, že náš krásný areál není více využit…"