V úvodu sezony armsportu (soutěž v páce) nastoupili borci k Českému ligovému poháru v nezvyklém prostředí, které však mělo osobité kouzlo a zajímavou atmosféru.

Soutěž se uskutečnila v Praze na lodi v blízkosti Karlova mostu, kotvící na Kampě. Sešel se nejen velký počet soutěžících, ale i velké množství diváků včetně cizích turistů, fandících na Karlově mostě.

Z oddílu Dolní Bousov se zúčastnila nejpopulárnější legenda české páky František Živný, který závodil v kategorii muži nad 100 kg. Ten na pravou ruku po velmi dlouhém a zajímavém zápase s Dušanem Tesaříkem (z Hluku – moravské městečko u Uherského Hradiště) vybojoval zasloužené 1. místo.

Na levou ruku František Živný nesoutěžil kvůli dlouhodobému a přetrvávajícímu zranění kloubů a ramene.

Dále Dolní Bousov reprezentoval Daniel Příhonský, který za pákařský stůl nastoupil téměř po roce. Získal dvě „bramborové medaile“, také v kategorii muži nad 100 kg na obě ruce. Tato ,,královská“ kategorie měla velkou účast soutěžících z Čech a Moravy, konkurence byla velmi silná.

František Živný byl po vítězství v závodě pochopitelně spokojený: „Nebylo jednoduché vyhrát, soupeři byli velmi silní a proto si prvního místa velice vážím.
Musím však ale poděkovat těm, kteří mě v sezoně 2010/2011 podporují, a navíc mě jezdí podpořit i na soutěže. Jsou to Miroslav Roháček z firmy Rohas a Karel Zetka z firmy Zetka. Bez jejich podpory, stejně jako bez vytvoření zázemí od rodičů, bych se soutěží vůbec nemohl zúčastňovat.“

Další soutěž se bude konat 3. října v Mladějově.