V plaveckém čtyřboji bojoval na tratích 50m, 100m, 200m a 400m volný způsob ve dvou kategoriích o přední umístění čtyřlístek boleslavských děvčat ve složení Petra Zemanová, Valerie Stránská, Jana Pešková a Valerie Velemanová. Za chlapce bojovali Dominik Šittler a Martin Kovařík.

Po prvních dvou dopoledních disciplínách se Petra Zemanová s bodovým umístěním na druhém a prvním místě s náskokem 26 bodů usadila na první pozici. Po třetí disciplíně zvýšila svůj náskok o další dva body. Všichni jsme netrpělivě očekávali v poslední disciplíně, zda Petra svůj náskok udrží.
V nižší kategorii Valerie Stránská též bojovala o přední umístění a se svými výkony za 3.a dvě 2. místa ohrožovala prozatím první místo Ráchel Pabianové ze Žatce.

Ve velmi napínavém závodě v poslední rozplavbě na 200m volný způsob se rozhodovalo o celkovém umístění obou kategorií. Nejvíce síly prokázala Valerie Stránská, která dohmátla do cíle na prvním místě, na druhém místě, pravděpodobně již hodně unavená, Ráchel Pabinová a na třetím místě Petra Zemanová. Celkové pořadí to však již nezměnilo. Obrovská radost všech tří závodnic po náročném dni, plném napětí a výborných výkonů, se těšily na vyhlášení výsledků.

První místo Petra Zemanová v kategorii 98 a starší, Ráchel Pabiánová ze Žatce na prvním místě v kategorii 99 a mladší a Valerie Stránská na druhém místě. Děvčata si za své umístění odvážejí nádherné poháry.

Jana Pešková na úrovni svých osobních výkonů na 50 a 100m obsadila 7. místo. Janě vyhovují především kratší tratě a tak 400m volný způsob s umístěním na 17. místě byl nad její síly udržet krok s těmi nejlepšími. Celkové umístění na 9. místě je dobrým výsledkem.

Poslední ze čtyřlístku, Valerie Velemanová, prokázala zlepšení po roční plavecké přestávce a začíná se přibližovat svým původním osobním výkonům. Právě teď je potřeba vydržet v tréninkové píli a úspěch určitě přijde.

Zkušený závodník Dominik Šittler i přesto, že si zaplaval osobní výkony, nedosáhl na lepší než 18. místo ve své kategorii. Dominik je plavec s talentem, který ale v poslední době v tréninku neodvádí vše. Mohl by totiž pomýšlet na mnohem lepší umístění.

Příjemným překvapením na těchto závodech byl Martin Kovařík. S osobními výkony ve všech kraulařských disciplínách jen potvrdil svůj zodpovědný přístup k tréninku. V kategorii s plavci o dva roky staršími dosáhl na 41. místo. Martin se specializuje především na plavecký způsob prsa, ale i toto zlepšení bylo motivací do dalšího tréninku.