Stolní tenisté Mladé Boleslavi vyhráli v Litoměřicích a se ziskem osmi bodů se usadili v klidném středu druholigové tabulky.

Letos poprvé vyjelo mladoboleslavské áčko k utkání II. ligy za stoly soupeřů a uspělo na padesát procent. „Ústí nad Labem bylo v sobotu nad naše síly a po dvou hodinách jsme mu podlehli 4:10. Nutno však dodat, že jsme nastoupili pouze ve třech hráčích, protože jsem nechal kvůli nedoléčenému zranění odpočívat Petra Macelu," uvedl kapitán mladoboleslavských stolních tenistů Jan Sedláček ml.

Do nedělního utkání již nastoupil tým ze Středních Čech v kompletní sestavě a s jediným cílem – bodovat. I když mu nevyšel vstup do zápasu a prohrál obě čtyřhry, tak ve dvouhrách jasně dominoval a připsal si na své konto druhé letošní vítězství. Soupeř z Litoměřic naopak poprvé ztratil body.
Další druholigové dvojkolo se odehraje v mladoboleslavské herně 1. a 2. listopadu. Soupeřem domácího týmu bude Sokol Plzeň a TJ Šanov. Utkání začínají v sobotu ve 14 hod a v neděli v 10 hodin. 28. října sehrají ženy 1. kolo středočeské divize. 

Ústí n. L. B – Ml. Boleslav 10:4
Body: Sedláček 1/1, Vilímek 1/2, Čížek 1/2, čtyřhry 1:1.

Litoměřice – Ml. Boleslav 6:10
Body: Macela 4/0, Sedláček a Vilímek 2/1, Čížek 2/2.