Kadetky předvedly sestavu i s basketbalovými míči výborně a rozhodčí ocenili hlavně obtížnost a originalitu skladby. Výsledkem byl zasloužený zisk titulu mistryň republiky, když až za nimi skončily velké soupeřky z Havířova a Plzně.

Velmi obtížný úkol měla děvčata v kategorii 14 – 16 let. Jejich choreografie Marvel se stuhami je velice náročná na přesnost provedení, na několika předchozích soutěžích závodnice chybovaly, což je stálo vítězství. Rozhodující finálové provedení však bylo výborné! A první místo znamenalo také titul mistryň republiky.

Třetí titul pak přidaly seniorky v kategorii nad 17 let se svojí skladbou Chicago. Tato velmi obtížná a nápaditá choreografie vzbudila v plzeňské sportovní hale velké ovace. Některá z děvčat se v této kategorii se loučí závodní kariérou, a proto bylo získání titulu nad velkými rivalkami z Havířova velmi dojemné.

Plzeňské prostředí tedy závodnicím MW gymnastické školy přineslo štěstí! Z jejich výkonu měli radost rodiče a známí, kteří přijeli děvčata povzbudit a hlavně trenérky a choreografky skladeb – Eliška Kosová, Iveta Svárovská a Lucie Chramostová.