Kvůli časové kolizi s fotbalovým zápasem je dnes posunut začátek duelu mezi BK Mladá Boleslav a Bílí Tygři Liberec proti tradičním zvyklostem až na 18. hodinu. Jak už v těchto případech bývá zvykem, i tentokrát můžete počítat s autobusy připravenými přepravit fanoušky z jednoho utkání na druhé.

Dva autobusy označené linkou „H" a nápisem „Zimní stadion" budou v 18 hodin odjíždět od sportovní haly (stanice Městský stadion). Platí standardní jízdné.

SE SLOVÁCKEM HNED TŘIKRÁT

Kuriózní program mají mladoboleslavští fotbalisté na přelomu března a dubna, kdy se ve třinácti dnech střetnou třikrát se Slováckem. Nejprve jednou o prvoligové body a potom dvakrát o postup do semifinále českého poháru – Poháru České pošty, jak se letos pohárová soutěž jmenuje.
Utkání 21. kola Gambrinus ligy FK Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko se hraje dnes od 16 hodin na mladoboleslavském Městském stadionu. Pátá Boleslav v něm hostí soupeře z deváté ligové příčky, jenž však získal o pouhé čtyři body méně.

Za čtyři dny přicestují fotbalisté Slovácka do Pojizeří znova.

První čtvrtfinálový duel Poháru České pošty FK Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko se hraje v úterý 2. dubna od 16 hodin opět na mladoboleslavském Městském stadionu.

Na toto pohárové utkání neplatí permanentky vydané pro ligový program. Jednotné vstupné činí 50 korun a mládež mladší patnácti let má vstup zdarma. Pokladny u vstupu na Městský stadion budou otevřené od 15. hodin.

Odveta se koná ve středu 10. dubna od 18 hodin na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti.

BRUSLAŘI POPRVÉ DOMA

Hokejisty Mladé Boleslavi čeká v pátečním 3. kole baráže o extraligu boj o první body do tabulky. Jejich soupeřem bude Liberec, který zaváhal minule doma s Chomutovem a má tedy také co napravovat. Dosud stoprocentní chomutovští Piráti se představí doma proti Olomouci. Mladá Boleslav mocně touží po návratu mezi elitu, ale ze dvou venkovních zápasů jí zůstaly prázdné ruce. Nyní se však Středočeši představí třikrát po sobě doma a svoji pozici mohou výrazně vylepšit. „Nemyslím si, že je naše situace už na poplach, je před námi totiž ještě spousta zápasů. Teď nás čekají tři domácí utkání, tak uvidíme," uvedl pro klubový web mladoboleslavský kapitán David Výborný. „I nadále budou rozhodovat maličkosti a hlavně přesilové hry, to je alfa a omega," doplnil zkušený útočník. Zlepšit se však potřebují také v Liberci a dobře si uvědomují, že výkony jako proti Chomutovu (2:3) by nemusely na setrvání v nejvyšší soutěži stačit.