Na zimním stadionu proběhla Velká cena Mladé Boleslavi v krasobruslení, kterou pořádal domácí oddíl krasobruslení TJ Auto Škoda. 

Závod, který má v městě automobilů dlouholetou tradici se jel v rámci nejvyšší republikové soutěže Český pohár. Zúčastnilo se ho 120 závodníků z 30 krasobruslařských klubů celé České republiky.

Nejlepšího výsledku a jedinou medaili pro domácí klub získala v kategorii juniorky Monika Zörklerová, která na domácím ledě vybojovala bronzovou medaili a navázala tak na svůj loňský medailový úspěch. Po krátkém programu sice Monika figurovala na čtvrtém místě, avšak  volná jízda jí vynesla na vytouženou bronzovou příčku.  Ve stejné kategorii hájila mladoboleslavské barvy Karolína Líhařová, která po vydařené volné jízdě skončila na celkovém 10. místě. Vítězství si odvezla Elizaveta Ukolová z USK Praha, která ve své volné jízdě předvedla plejádu všech trojitých skoků.

V kategorii Žačky si výborně vedla Dorota Horáčková, která potvrdila svou vynikající  formu z předešlých závodů, když v nabité konkurenci vybojovala skvělé 7. místo. Mezi Žačkami reprezentovala domácí oddíl také Pavla Karešová, které vůbec nevyšel krátký program a i přes povedenou 19. volnou jízdu skončila  celkově na 24. místě. Barbora Musilová skončila celkově 28.

Mezi mladšími žačkami nezklamaly  ani Štěpánka Erbertová s Pavlou Prokopovou, když si obě v tomto závodě vylepšily svá osobní bodová maxima. Štěpánka se díky tomu vyhoupla na 12. příčku celkového pořadí a Pavla se umístila na slušném 17. místě.
Jediného mužského zástupce měl domácí oddíl v kategorii Nejmladší žáci. František Kareš se na start postavil hned s číslem jedna. Nezdar u jednoduchého axela ho sice stál lepší umístění, ale i tak je Fandovo 7. místo pěkným výsledkem.