Benátky – Jablonec 3:1
Jablonec – Benátky 3:0

Ve druhé nejvyšší volejbalové soutěži mužů bojovaly v dalším kole týmy v tak zvaných „dvojičkách“. Benátkám přidělil los Jablonec.


Už v prvním utkání v benátecké hale se nepotvrdilo, že hraje první tým tabulky s posledním. Jablonec neměl na svém kontě do té doby ani jedno vítězství.
Po dlouhém boji získali domácí první set, ve druhém hosté nekladli odpor.


Ve třetím setu nepochopitelný výpadek v útoku domácích znamenal zisk setu pro Jablonec. Ve čtvrtém setu se povedl husarský kousek nahrávači Benátek Sýkorovi, který plachtícím podáním získal tři přímě body a Be〜nátky si výhru už nenechaly vzít.


Ve druhém utkání na palubovce Jablonce chyběl Benátkám zkušený Zvolský. Naopak domácí se mohli opřít o zkušeného Nečase, který v prvním střetnutí nenastoupil. V prvním setu přišel na Benátky nepochopitelný výpadek a Jablonec získal první dějství. Hostům se nepovedl ani závěr druhého setu. Ve třetí sadě dostala příležitost celá benátecká lavička, ale zápas se nepodařilo zachránit.


Benátky: Jokl, Dlouhý, Vampola, Staněk, Rydval, Zvolský, libero Fijala (střídali Sýkora, Horčák, Stanke, Feštr). Trenéři Miroslav Malán a Václav Němeček.