Benátky – Brno B 3:1

V úvodu prvního setu sice domácí vedli, ale výbornou obranou na síti hosté průběh zvrátili a set získali.

Po změně stran přišel drtivý nápor Benátek a po bezchybné hře domácí stav setů vyrovnali. Ani ve třetím dějství nestačili hosté zachytit nápor Benátek, které set získaly celkem snadno.

Čtvrtý set přinesl vyrovnanější partii. Benátky však v závěru zabojovaly a Vampola dělovou smečí ukončil zápas.

Benátky – Staré Město 3:1

Za přítomnosti televizních kamer se odehrál boj o čelo tabulky. Domácí postrádali svého nejzkušenějšího hráče Zvolského. V úvodním setu domácím vycházelo téměř vše a výsledkem bylo pouhých 17 bodů na kontě hostů v prvním setu i ve druhém setu. Až ve třetím setu byla k vidění bitva o každý míč. V dramatické koncovce ho hosté získali pro sebe.

Boj pokračoval i ve čtvrtém dějství. Domácí se ujali vedení 18:13 a zdálo se, že o vítězi bylo rozhodnuto. Hostům se však v koncovce podařilo snížit na rozdíl jednoho bodu. Domácí však závěr zvládli na jedničku a Sýkora jubilejním desátým esem ukončil utkání.