Královské Vinohrady - Technology Florbal MB 2:9

Roli vysokého favorita mladoboleslavští florbalisté splnili. Zápas na palubovce posledních Královských Vinohrad vyhráli v poklidném tempu.
Na Vinohradech se do boleslavské sestavy vrátil kapitán Novotný, kterého před týdnem v Pardubicích nepustila do hry nemoc. Ze zdravotních důvodů naopak tentokrát chyběli brankáři Výtisk i Körber, takže Rytychovi kryl záda junior Pech.

Mladá Boleslav si byla vědoma, že extraligového nováčka nesmí podcenit a na rozdíl od nedávných venkovních zápasů se ujala vedení. V první třetině fungovala hlavně spolupráce bratrských dvojic – v šesté minutě Tadeáš Chroust připravil gól pro Tomáše, za minutu Pavel Bouška přihrával Jiřímu. Pak sice snížil Renčín, ale klid vrátil na boleslavskou stranu podruhé skórující Tomáš Chroust.

Následovala bezgólová pasáž, ukončili ji až po polovině zápasu Curney s Jiřím Bouškou. Průběžné skóre 5:1 pak hosté doladili ve třetí třetině.
Hned v její první minutě Tomáš Chroust uzavřel hattrick, po něm se prosadil Kološ a boleslavský tým moc nerozhodil ani Marešův gól na průběžných 2:7. Po něm ještě Tomáš Chroust připravil gólovou radost pro bráchu Tadeáše a závěrečný devátý gól trefil Curney.

Branky a nahrávky: 10. Renčín (Bína), 45. Mareš (Svoboda) – 6. Tom. Chroust (Tad. Chroust), 7. J. Bouška (P. Bouška), 12. Tom. Chroust, 32. Curney (Křenek), 33. J. Bouška (P. Bouška), 41. Tom. Chroust (Curney), 43. Kološ (Rožnovják), 50. Tad. Chroust (Tom. Chroust), 56. Curney (Jelínek). Rozhodčí: Pangerl, Šedivý. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130.
Technology MB: Rytych – Křenek, Jelínek, Novák, Gwuźdź, Kroupa, Kadlec – Tom. Chroust, Curney, Tad. Chroust – J. Bouška, Novotný, P. Bouška – Mátl, Kološ, Rožnovják – Ludvík, Salát.