Pondělní sváteční večer 6. července se v restauraci na hřišti SK bude mluvit o rally. V pořadu Za zrcadlem budou hosty Pavla Petra automobiloví jezdci. Od 18 hodin budou na jeho otázky a později na dotazy posluchačů odpovídat několikanásobný mistr republiky v rally Ladislav Křeček a také jeden z favoritů nadcházející Rally Bohemia Filip Mareš.

„Jedná se o pokračování projektu, ve kterém bych rád představil sportovce trošku i z jiné stránky,“ uvedl sportovní redaktor Pavel Petr. Jako první odpovídali na jeho otázky hokejisté Radan Lenc a Roman Will. Další usednou 28.července do zvídavého křesla biatlonista Michal Krčmář a trenér Aleš Ligaun. „V srpnu se vrátíme k motoristickým disciplínám, konkrétně k Rally Dakar a enduru, hosty budou motocyklisté David Pabiška a Patrik Markvart. Jednám také z paralympijským vítězem v plavání Arnoštem Petráčkem a dalšími zajímavými sportovci,“ doplnil Pavel Petr.

Pondělní povídání s legendárním Ladislavem Křečkem a Filipem Marešem nebude ale jen o blížící se Rally Bohemia. Dotkne se také zákulisí automobilových soutěží a historek provázejících závodění. Vstupné se neplatí, je dobrovolné. Navíc je připravená malá tombola o zajímavé ceny – čepice Filipa Mareše, podpisové karty Ladislava Křečka nebo knižní publikace věnované Danem Porazilem.