Závodnice a závodníci tohoto týmu si potvrdili, že jejich cyklokrosová příprava pod vedením trenéra Václava Ježka byla skutečně kvalitní a napříč kategoriemi dosáhli velmi pěkných umístění. Tradiční závod ve Slaném byl nejvyšší kategorie C 1, což přilákalo na start závodu početnou zahraniční konkurenci, a to již od mládežnických kategorií. „Veselí nad Lužnicí hostilo cyklokrosový závod po několikaleté přestávce a pořadatelské role se zhostilo výsostně, když pořadatelé například umístili na trať kamery, které přenášely divákům záběry na velkoplošnou obrazovku, což rozhodně není obvyklý pořadatelský standard na ostatních závodech seriálu,“ hlásil spokojeně Hladík.

Výsledky obou závodů byly v některých kategoriích prakticky totožné a z pohledu „Ivarů“ lze s potěšením konstatovat, že Kateřina Hladíková (kadetka) získala dvě stříbrné medaile, David Šulc (kadet) vybojoval dvě první místa a v obou závodech ho doprovodil na stupně vítězů vždy bronzový Matěj Stránský.

Závody seriálu TOI TOI Cupu bývají již od mládežnických kategorií s mezinárodní účastí a jsou hojně obsazovány. „Například v kategorii starších žáků startovalo v uvedených závodech vždy více než šedesát závodníků,“ upozorňuje Hladík na kvalitní konkurenci v českém poháru.

Další závod seriálu se bude konat již nadcházející sobotu v Jabkenicích.