Hranice – V Hranicích se konal Přebor České republiky mladších žáků judo. Na toto klání se nominovalo 250 nejlepších judistů z republiky. Z mladoboleslavského oddílu prošli nominací tři borci, už to by se dalo považovat za úspěch.
První nastoupil Martin Procházka. Vyřazovací zápasy zvládl na výbornou. Ve třetím kole bohužel přišla prohra výrokem rozhodčích Martin prohrál o 1 bod a pokračoval v bojích o 3. místo. Nakonec Martin vybojoval vynikající 7. místo. Adam Kopecký začal také výborně, ale nakonec stejně jako Martin spadl do bojů o 3. místo. Tady Adam předváděl výborné útočné JUDO , ale v boji o bronz podlehl. Adam vybojoval fantastické 5. místo. Na přebor se nominoval rovněž Jan Turchich. Honza sbírá zkušenosti z větších turnajů a skončil ve vyřazovacích kolech. Celkově naši mladší žáci posunuli mladoboleslavský oddíl na výborné 33 místo v bodování oddílů.

Teplice – O týden později vyrazil Lukáš Král do Teplic na tradiční Sametový turnaj a ukázalo se to jako dobrá volba. Lukáš vyhrál všechny zápasy před časovým limitem, předvedl širokou paletu chvatů a tomu dávalo výhodu a převahu. Zaslouženě si odvezl zlatou medaili a pohár

Domažlice – Další skupina mladoboleslavských judistů vyrazila do Domažlic. Na turnaj přijelo 160 závodníků z 20 oddílů. První nastoupil Matěj Kopecký a pral se v naprosté pohodě. Jeden ze svých zápasů vyhrál za pouhých 6 vteřin. Právem si odvezl zlato. Pokračoval Martin Procházka, který měl tradičně nejvíce soupeřů, ale nenechal se rozházet a vyhrál všechny své zápasy a přidal si další zlato do sbírky.