Čtvrtý závod Truck trial 2008, upravených nákladních vozů jezdících v terénu, se po červencové pauze vracejí se svým mistrovstvím ČR.

Ve dnech 9. a 10. srpna se mohou těšit příznivci tohoto adrenalinového sportu na v pořadí již čtvrtý soutěžní víkend. Tentokrát se tato závodní show stěhuje do Ujkovic v okrese Mladá Boleslav.

V místní pískovně budou pro celkem šest kategorií připraveny velmi zajímavé soutěžní sekce. Postupně se zde představí vozy různých značek a rozměrů a výkonnosti. Na závody se již postupně přihlásilo více jak 45 posádek z České republiky i ze zahraničí.

Návštěvníci, kteří přijdou na závodiště v sobotu od 10 hodin a v neděli od 9 hodin mohou zhlédnout skvělou adrenalinovou show, která vyvrcholí nedělním vyhlášením výsledků.

Úkolem závodních posádek je projet soutěžní sekce bez dotyku branek, a tím získat co nejmenší počet trestních bodů. Čím méně trestných bodů, tím lepší umístění v závodu.

V sobotu večer budou závody zpestřeny diskotékou s Karlem Fialou a navíc zde proběhne křest nového Truck Trialového kalendáře na rok 2009. Závodů se tak účastní vybrané modelky, které kalendář na jednom z předchozích závodů fotily.