Jedna výhra, jedna remíza, dvě prohry. To je sumář výkonů dvojice členů mladoboleslavského Universal Fighters teamu Jiřího Dimitrova a Filipa Macka. Ti se v sobotu zúčastnili mezinárodních závodů Austria Open v brazislkém jiu-jitsu. Do Vídně nakonec nejel třetí člen UFT Pavel Touš

Filip Macek v první zápase nastoupil proti Čečenci, po vyrovnaném zápase remizoval. Ve druhém zápase mu nepřál los. Nastoupil totiž proti brazislému zápasníkovi, který nakonec celý turnaj ve váhové kategorii do 70 kilorgamů vyhrál. Macek Brazilci podlehl po dvou minutách, kdy ho soupeř "uškrtil" a Macek vzdal.

Jiří Dimitrov (kategorie do 75 kilogramů) vyhrál v prvním zápase jasně na body 9:0 s rakouským borcem. Druhý zápas prohrál asi po čtyřech minutách na škrcení, ale sám po zápase řekl, že i přes prohru byl zápas velmi pěkný. Dimitrovův verdikt zní: "Jeli jsme naplno, jsem rád když se lidi při zápasech baví a je tam hodně technik a akce. Tady se to povedlo. Oba dva jsme vcelku spkojeni," podotkl Dimitrov.