Poison Praha – U.F.O.S. MB 4:7

Důležité utkání florbalové ligy Pražského a Středočeského kraje týmů ze spodku tabulky. Hosté potřebovali proti poslednímu celku tabulky bodovat. To se jim nakonec povedlo, když ještě na začátku třetí třetiny prohrávali o dvě branky. Gólová smršť mezi 33. a 38. minutou jim však přinesla vítězství.

Oba týmy začaly opatrně. Skóre otevřel boleslavský Jiří Slabý, ale za dvě minuty vyrovnal domácí Sršeň.

V úvodu druhé třetiny měli převahu Pražané, ale udeřilo na druhé straně a Vaněk dostal Boleslav do vedení. Jenže domácí dvěma góly do závěru třetiny strhli vedení na svou stranu.

V poslední třetině po půlminutě hry dali Pražané čtvrtý gól a na hosty by nikdo nevsadil ani zlámanou grešli. Ti se však obdivuhodně vzchopili. Během pěti minut vstřelili pět branek a dokonale zvrátili výsledek.

Mladoboleslavští ufoni tímto vítězstvím přezimují na nesestupovém 7. místě tabulky.

Branky: 10. Sršeň, 20. Pacovský, 24. Vávra, 31. Fresl – 7. J. Slabý, 20. Vaněk, 33. Moc, 36. Fadrhons, 37. Fadrhons, 38. Moc, 38. Vaněk. Vyloučení: 1:1.Využití: 0:1. Střely na branku: 14:25. Diváci: 17. Třetiny: 1:1, 2:1, 1:5.