V neděli se boleslavští hokejbalisté poprvé sejdou a pustí do úporné, avšak nutné zimní dřiny, tak aby byli plně připraveni na druhou polovinu I. Národní hokejbalové ligy. K většině jejich tréninků poslouží boleslavské tělocvičny či ovál na 8.ZŠ, v případě přízně počasí hokejbalová aréna za Májem.

Trenér Lukáš Nevosad naordinoval svým svěřencům celkem 23 tréninkových jednotek a dvě přátelská utkání. Tygři jsou po třinácti zápasech v tabulce I. NHBL na krásném druhém místě se ztrátou pěti bodů na celek Karlových Varů, do konce základní částí zbývá odehrát pět zápasů, následuje předkolo play off a potom již samotné play off, kde se může stát cokoliv. První mistrovské utkání odehrají Tygři doma proti plzeňským Liticím a to 1. března od 11 hodin.

Jaká bude náplň přípravy? A jaké případné posily chystá trenér Lukáš Nevosad pro jarní část sezony? „Naše příprava bude probíhat pravidelně 3 – 4 týdně. Zaměříme se na celkový rozvoj fyzické kondice, na přátelské dvojutkání máme rozjednaný pražský extraligový Kert. Zvolily jsme silnějšího soupeře z toho důvodu, že chci vidět hráče pod tlakem, jedině tak se nám nejvíce ukážou nedostatky, na kterých musíme pracovat a věřím že Kert nás řádně prověří. Co se týče posil, tak jednáme pro jaro se dvěma až třemi posilami. Jde se o hráče, kteří již dříve v klubu působili nebo nám pomáhali v případě jejich hokejového volna, uvidíme jak vše dopadne."