Tohle bude drama až do konce. Při pohledu na tabulku futsalového krajského přeboru to je více než jasné.

Tak si vezměme třeba bělský Atmos. Ten v posledních třech kolech vyhrál, odpoutal se ze sestupové pozice a aktuálně drží skvělé šesté místo, na čtvrtou příčku ztrácí dokonce body dva. Jenže má to svoje ale. Na sestupové jedenácté místo má náskok pouhých tří bodů! Atmosu pomohl návrat pokrevních bratrů z Malibu Milanů Karáska s Korejzou. „Poskočili jsme v tabulce, ale pořád se musíme dívat za sebe. Ale kromě současné fazóny nám vyhovuje i to, že se navzájem týmy pod námi bodově pomlátí," dívá se na tabulku a následný los optimisticky brankář Atmosu Jaroslav Verner.
Ve zbývajících dvou kolech hraje Atmos doma se sedmým O.K. Kladno a v závěrečném kole zajíždí na palubovku třetího Viva Příbram. V předminulém kole ale dokázal vyhrát na palubovce jistého vítěze z Mělníka.

To Joga Mladá Boleslav bude mít boj ještě hodně tuhý. Aktuálně drží Jogíni deváté místo s náskokem jediného bodu na jedenáctý Rakovník. A los mají hodně drsný – v pátek hrají v Neratovicích s Mělníkem a v posledním kole hostí druhou Slatinu. Proto se hodí, že poslední dva celky Rakovník a příbramské HFK hrají na závěr proti sobě.

Atmos Bělá – Slatina 9:6
Hosté bojující ještě o první příčku sice v Bělé vedli o dvě branky, domácí pak ale zápas dokázali otočit a vyhrát. Výsledek ze zápasu uvítali v Mělníku, který může dvě kola před koncem soutěže slavit.
Branky: Korejza 3, Karásek, Binder, Holický, Toman – Paluka 3, Jeřábek 2, Tenkl.

Kralupy – Joga 4:7
Dost možná klíčové tři body pro Jogíny, díky nimž poskočili z posledního místa se urodily v Kralupech. Na palubovce čtvrtého týmu tabulky rozhodli hosté po změně stran. Zajímavostí zápasu je fakt, že o jedenáct branek se podělilo jedenáct střelců.
Branky: Koláček, Vymětalík, Moravec, Tetiva – Dufek, O. Novák, Novotný, Maňas, Brodský, Výda, Šimáček.

Třebenice – Doubrava 17:1
Branky: Baran 5, Hudik 3, Prágl 2, Hurt 2, Hrdý 2, Orem 2, Rainer – Pálka.

Malibu doma prohrálo

Malibu Mladá Boleslav - Boca Chotěboř 2:4

Futsalisté Malibu neodčinili na domácí palubovce debakl z Plzně, když podlehli Chotěboři 2:4. Domácí sice vedli od desáté vteřiny zásluhou Polankovy trefy, pak ale soupeř čtyřmi góly zápas otočil. „V kabině si řekneme, že nebudeme soupeře pouštět do brejků a dostaneme čtyři góly z brejku," řekl k zápasu útočník domácích Matěj Vaněk.
Domácí sice zamkli díky power-play soupeře v závěrečné desetiminutovce před jeho brankou, ale výsledkem byl jen jeden gól kapitána Kohnhäusera.

Branky: Polanka, Kohnhäuser – Duda 2, Doležal, Čapek.