Úspěšný golfový šampionát ve hře na jamky  v Mladé Boleslavi je minulostí. V ženském finále Lucie Hinnerová získala svůj první titul mistryně České republiky mezi dospělými, když na 16. jamce porazila favorizovanou Kateřinu Krásovou. Bronz si odvezla Kateřina Vlašínová, která na 14. jamce zdolala Kateřinu Slukovou.
Mužské finále mezi Ondřejem Lieserem a Oldřichem Nechanickým bylo velmi vyrovnané a skončilo vítězstvím Ondřeje Liesera na 18. jamce. Také pro něj to je první velký titul mistra ČR. Bronz na 20. jamce získal David Štrouf. Čtvrtý skončil Daniel Suchan.
Turnaj v mladoboleslavském resortu Golf Mladá Boleslav na osmnáctijamkovém hřišti Sand Martin´s Holes probíhal už od úterý. Z úterní a středeční kvalifikace se do finálové pavouka prokousalo 32 mužů a 16 žen. Ti pak se pak od čtvrtka utkávali vždy ve dvojicích až do nedělního finále.
Pořadí muži: 1. Ondřej Lieser, 2. Oldřich Nechanický, 3. David Štrouf, 4. Daniel Suchan. Pořadí ženy: 1. Lucie Hinnerová, 2. Kateřina Krásová, 3. Kateřina Vlašínová.