V zimních měsících se v krytých tenisových halách v Mladé Boleslavi a Milovicích odehrála další napínavá sezóna Prondo tenisové ligy jednotlivců.

Byl to již třetí ročník této rozrůstající se soutěže. Tentokrát se zúčastnilo 24 tenistů, rozdělených do dvou skupin dle výkonnosti, hraných systémem každý s každým – tedy celých 132 zimních zápasů.

O pódiové pozice v obou ligách se rozhodovalo až do posledních kol. V první lize nakonec triumfoval Luboš Šimek před Pavlem Janatou a Janem Šourkem.

O vítězství ve druhé lize se rozhodovalo v až v 10. kole ve vzájemném zápase mezi Sklenářem a M. Kořínkem, kdy Sklenář těsně zvítězil 2:1 na sety, a získal tak první místo. Oba si však zajistili postup do první ligy v nadcházejícím ročníku.

Závěrečné vyhlášení a turnaj nejlepších se koná v pátek na extraligových kurtech tenisového klubu Milten v Milovicích, z něhož si vítězové odnesou krásné trofeje a velmi zajímavé ceny od partnerů soutěže, a firmy Prondo která letos slaví 20 let své existence.

Z těch nejzajímavějších jmenujme vyhlídkový let letadlem, poukazy na masáže nebo na pohonné hmoty. Pořadatelé všem účastníkům děkují a těší se na příští ročník zimní tenisové ligy.