Pozvánku na druhý ročník Benátky Masters letos obdržel Adam Mendrek, Polák Adrian Dziolko, mistr Rakouska Luka Wraber a pod moldavskou vlajkou hrající domácí hráč Benátek Cristian Savin.

V dopoledním programu byla na pořadu semifinále. V něm nejprve Adam Mendrek porazil Cristiana Savina 21:15, 21:11 a poté Adrian Dziolko zvítězil nad Lukou Wraberem po setech 21:15, 21:17.

V podvečer pak byl na programu finálový program. Ten začal hodinovou bitvou o třetí místo. V ní nakonec zvítězil rakouský reprezentant po setech 21:8, 18:21, 21:19. Oba dva borci si ale za utkání vysloužili aplaus zhruba dvou stovek diváků, kteří dorazili do benátecké NIBE Arény.

Po utkání následovalo vylosování tomboly, do které všichni čtyři aktéři věnovali svá trička. Před samotným finálovým zápasem bylo na programu taneční vystoupení indonéské tanečnice Uchity a poté již oba borci Adam Mendrek a Adrian Dziolko nastoupili na kurt. Ve finálovém zápase byl úspěšnější český reprezentant Adam Mendrek, jenž porazil polskou jedničku Adriana Dziolka 21:15 a 21:17 a z Benátek si odvezl trofej pro vítěze druhého ročníku, kterou přebral z rukou prezidenta klubu pana Petra Martince a starosty města Karla Bendla.

Spokojený pak byl za pořadatele i prezident benáteckého Deltacaru: „Já osobně jsem si turnaj, včetně všech příprav a organizačních záležitostí užil. Myslím, že se nám organizace turnaje povedla. Nejprve bych rád poděkoval všem čtyřem hráčům, kteří přijali mé pozvání a do Benátek přijeli. Snažili jsme se pro ně připravit skvělé zázemí a dobrý turnaj, což se myslím dle jejich ohlasů povedlo.“
A pokračoval: Dále bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci této akce za jejich pomoc a čas, který věnovali tomuto turnaji. A samozřejmě díky divákům, kteří dorazili.“