VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stolní tenis, krajské soutěže 8. a 9. kolo

Střední Čechy/ Po týdenní přestávce pokračovaly dalším kolem stolnětenisové soutěže družstev. Utkáním kola byl tentokrát divizní duel mezi Sokolem Líbezníce a Sokolem Hudlice B. Domácí po 32 kolech bez ztráty bodu byli na svých stolech doslova deklasováni a čelo divize tak museli přenechat soupeři

4.12.2008
SDÍLEJ:

Soutěže stolních tenistů pokračovaly v krajských soutěžích dalšími dvěma koly.Foto: Jan Vildmon

Středočeská divize
8. kolo:
Líbeznice – Hudlice B 3:10 (čtyřhry 1:1) Kraml 2 – Homolka 3, Drož 3, Dřevěný 2, Landa 1, Hudlice A – Kr. Dvůr C 10:1 (2:0) Šulc 3, Hrabár 2, Hříbal 2, Gruber 1 – Kopřiva 1, SKP ARLT Kladno – TTC Kladno 10:8 (2:0) Ulihrach 3, Prágr 2, Hrubý 2, Mrhal 1 – Zika 4, Škubal 2, Gábriš 1, Havlíček 1, Rakovník – Hořovice 10:4 (2:0) Mikeš 2, Lédl 2, Čech 2, Andrt 2 – Koros 2, Šmíd 1, Chládek 1, Neratovice – Kolín 3:10 (0:2) Beneš 1, Mottl 1, Michal 1 – Dolejší 3, Pilner 3, Uher 1, Vendl 1, Brandýs n. L. – Ml. Boleslav B 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Berger 3, Mifka 2, Šubrt 1 – Serbus 4, Nešněra 2, Zahrádka 1.
9. kolo: Líbeznice - Králův Dvůr C 10:1 (1:1) Kala 3, Vondráš 2, Janíček 2, Kraml 1, 1xWO, Hudlice A – Hudlice B 0:10 (0:2) Dřevěný 2, Drož 2, Homolka 2, Landa 2, SKP ARLT Kladno – Hořovice 10:3 (2:0) Ulihrach 3, Hrubý 3, Prágr 2, Šmíd 2, Koros 1, Rakovník – TTC Kladno 7:10 (2:0) Lédl 3, Andrt 1, Mikeš 1 – Bajer 4, Zika 2, Škubal 2, Havlíček 2, Neratovice – Ml. Boleslav B 10:5 (1:1) Mottl 4, J. Dvořák 2, Michal 2, Zd. Dvořák 1 – Fuka 2, Nešněra 1, Zahrádka 1, Brandýs n. L. – Kolín 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Šubrt 2, Mifka 2, Berger 2 – Pilner 4, Dolejší 3.
1. Hudlice B 9 8 1 0 89:28 25
2. Líbeznice 9 8 0 1 83:52 24
3. Kolín 9 6 1 2 84:51 19
4. Brandýs n. L. 9 5 1 3 76:76 16
5. TTC Kladno 9 4 2 3 80:67 14
6. Neratovice 9 4 2 3 68:69 14
7. Rakovník 9 4 0 5 61:73 12
8. ARLT Kladno 9 3 1 5 64:74 10
9. Hudlice A 9 3 0 6 62:74 9
10. Ml. Boleslav B 9 3 0 6 59:76 9
11. Hořovice 9 1 0 8 48:83 3
12. Králův Dvůr C 9 0 2 7 37:88 2

Přebor I. třídy
Skupina A
8. kolo:
Kr. Dvůr D – Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1) Včelička 3, Kopřiva 3, Hák ml. 2, Dřevěný 1, Vlasák 1 – Baier 2, Budělovský 2, Nevolný 1, 1xWO, ST–Šanov – So Příbram 1:17 (0:2) L. Knor 1 – Jaroš 4, Kotrbatý 4, Šprysl 4, Havelka 3, Veltrusy – Lány 11:7 (1:1) Jirásek 3, Šulc 3, Kuthan 2, Křišťan 2 – Spiegl 3, P. Moravec 2, J. Moravec 1, Rakovník B – Hořovice B 9:9 (2:0) Kos 3, Přibík 2, Kettner 1, Brabec 1 – Kebrle 3, Ungr 3, Čepelák 2, Pancíř 1, TTC Kladno B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Bajer 4, Vychodil 2, Havlíček 2, Mencl 1 – Srch 2, Silavecký 1, Dlouhý 1, 3xWO, Říčany B – Rožmitál 10:8 (0:2) Pokorný 3, Valenta 3, Boubelík 2, Voráč 1 – Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Čížek 1, Staník 1.
9. kolo: Kr. Dvůr D – So Příbram 7:11 (1:1) Kopřiva 3, Dřevěný 2, Hák ml. 1 – Šprysl 4, Kotrbatý 3, Jaroš 2, Mráz 1, ST–Šanov – Lochovice 1:7 (1:1) L. Knor 4, Kadeřábek 3, V. Knor 2, Kočka 1 – Budělovský 3, Protiva 2, Nevolný 1, Veltrusy – Hořovice B 13:5 (2:0) Kuthan 3, Křišťan 3, D. Šulc 3, Jirásek 2 – Kubát 3, Čepelák 2, Rakovník B – Lány 8:10 (1:1) Kos 2, Přibík 2, Rezek 2, Kettner 1 – M. Moravec 3, Vajcová 2, P. Moravec 2, Spiegl 2, TTC Kladno B – Rožmitál 11:7 (2:0) Bajer 4, Lážnovský 2, Vychodil 2, Menc 1 – Čížek 3, Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Říčany B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Boubelík 4, Voráč 2, Pokorný 2, Valenta 1 – Srch 2, Silavecký 2, Dlouhý 1, 2xWO.
1. TTC Kladno B 9 8 0 1 103:59 24
2. Lány 9 6 1 2 91:71 19
3. TTC Příbram 9 6 0 3 101:61 18
4. So Příbram 9 6 0 3 93:69 18
5. ST–Šanov 9 5 0 4 86:76 15
6. Veltrusy 9 5 0 4 80:82 15
7. Lochovice 9 4 1 4 79:83 13
8. TTC Říčany B 9 4 0 5 68:94 12
9. Hořovice B 9 3 1 5 70:92 10
10. Rožmitál 9 2 1 6 72:90 7
11. Rakovník B 9 1 2 6 75:89 5
12. Králův Dvůr D 9 1 0 8 54:108 3
Skupina B
8. kolo:
Sázava B – So Kutná Hora B 12:6 (1:1) Herout 4, Betuštiak 4, Trmal 1, Táborský 1, 1xWO – Tivodar 2, Štus 1, Bureš 1, Liberský 1, Bělá B – Kostelec n. Č. l. 8:10 (0:2) Řípa 4, Šlapáček 3, Balcar 1 – Rak 3, Menz 2, Pokorný 2, Čihák 1, AŠ Ml. Boleslav C – Libice n. C. 11:7 (2:0) Postetl 3, Antoš 3, Kouřil 2, 1xWO – Kaipr 3, Trajhan 2, Paroulek 1, Pekárek 1, Mnichovo Hradiště – Sadská 9:9 (1:1) Stránský 3, Trávníček 2, Blažek 2, Ort 1 – Wagner 4, Beran 2, Kyncl 2, Krchleby – Kolín B 6:12 (1:1) Procházka 2, Kučera 2, Král 1 – Zaplatílek 3, Ptáček 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 2, Brandýs B – Velké Popovice 11:7 (1:1) Synek 3, Sysel 3, Seidl 2, Holub 2 – Randák 1, Stupavský 1, Maršál 1, Semrád 1, 2xWO.
9. kolo: Sázava B – Kostelec 10:8 (1:1) Betuštiak 4, Herout 3, Budjač 2 – Menz 1, Pokorný 1, Čihák 1, Rak 1, 3xWO, Bělá B – So K. Hora 11:7 (2:0) Šlapáček 3, Balcar 2, Gargulák 2, Řípa 1, 1xWO – Bureš 2, Tivodar 2, Liberský 1, Štus 1, 1xWO, Ml. Boleslav C – Sadská 10:8 (1:1) Postetl 3, Čeřovský 3, Kouřil 2, Antoš 1 – Wagner 2, Beran 2, Kyncl 1, Vojáček 1, 1xWO, Mn. Hradiště – Libice n. C. 13:5 (2:0) Blažek 3, Ort 2, Stránský 2, Trávníček 1, 3xWO – Trajhan 2, Kaipr 1, 2xWO, Krchleby – V. Popovice 10:8 (1:1) Procházka 4, Kučera 3, Kemr 2 – Stupavský 2, Randák 2, Semrád 2, Maršál 1, Brandýs B – Kolín B 6:12 (2:0) Holub 2, Seidl 1, Sysel 1 – Ptáček 4, Zaplatílek 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 1, 1xWO.
1. Kostelec n. Č. l. 9 7 1 1 96:66 22
2. Mn. Hradiště 9 7 1 1 105:57 22
3. Sadská 9 6 1 2 106:56 19
4. TTC Bělá p. B. B 9 6 0 3 92:70 18
5. AŠ Ml. Boleslav C 9 5 1 3 81:81 16
6. Sázava B 9 4 1 4 68:94 13
7. Kolín B 9 4 1 4 78:84 13
8. Brandýs n. L. B 9 4 0 5 83:79 12
9. Kutná Hora 9 3 0 6 66:96 9
10. Krchleby 9 2 0 7 61:101 6
11.V. Popovice 9 1 1 7 63:99 4
12. Libice n.C. 9 1 1 7 73:89 4

Přebor II. třídy
Skupina A
8. kolo:
Roztoky – TTC Kladno C 1:17 (čtyřhry 0:2) Švarc 1 – Pavlíček 4, Pachman 4, Špalek 4, Šulc 3, Neratovice B – Přezletice 10:8 (1:1) Beneš 3, Ehl 2, Trnka 2, Čuba 2 – Ouda 3, Slunéčko 1, Weishaupt 1, 2xWO, Sn. Kladno – Mlékojedy 11:7 (1:1) Špalek 4, Kříž 2, Slabý 2, Jírový 2 – Zd. Donát 3, Legát 3, Líbeznice B – Sport Kladno 9:9, Kralupy n. Vlt. – Slaný 9:9, SKP ARLT Kladno B – TTC Kladno D 13:5 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
9. kolo: Roztoky – TTC Kladno D 10:8 (2:0) Moravec 3, Žáček 2, Švarc 2, Pöschl 1 – Vospálek 2, Novotný 1, Řezníček 1, 4xWO, Neratovice B – Mlékojedy 11:7 (2:0) Trnka 3, Beneš 3, Čuba 2, 1xWO – Zd. Donát 3, Legát 2, Halama 1, M. Donát 1, Sn. Kladno – Přezletice 13:5 (2:0) Jírový 4, Špalek 4, Kříž 2, Slabý 1 – Ouda 2, Slunéčko 1, Weishaupt 1, Štěpánek 1, Líbeznice B – Slaný 16:2, Kralupy n. Vlt. – Sport Kladno 7:11, ARLT Kladno B – TTC Kladno C 7:11 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
1. TTC Kladno C 9 8 1 0 130:32 25
2. Sport Kladno 9 6 2 1 97:65 20
3. Líbeznice B 9 6 1 2 97:65 19
4. Neratovice B 9 5 1 3 83:79 16
5. Slaný 9 5 1 3 78:84 16
6. Sn. Kladno 9 4 1 4 80:82 13
7. Přezletice 9 4 1 4 90:72 13
8. ARLT Kladno B 9 3 1 5 72:90 10
9. Roztoky 9 3 1 5 72:90 10
10. Mlékojedy 9 1 1 7 55:107 4
11. TTC Kladno D 9 2 0 7 68:94 3
12. Kralupy 9 0 3 6 50:112 –3
Skupina B
8. kolo:
Nymburk B – Bělá p. B. C 4:14 (0:2) Rufer 2, Mucha 1, Šimek 1 – Balog 4, L. Kaňka 3, Krucký 2, Slobodzian 2, J. Kaňka 1, Nymburk A – Josefův Důl 12:6 (2:0) Kyncl 3, Piroutek 3, Třešňák 2, Urbánek 2 – Niems 2, Kroupa 2, Kunst 1, 1xWO, Kosmonosy B – Sadská B 6:12 (1:1) Zajíček 2, Čech 1, Řezáč 1, 1xWO – Vojáček 4, Máka 3, Vydra 2, Hubáček 2, Mnichov Hradiště B – Sadská C 14:4 (1:1) Kracman 4, Luka 4, Rulec 4, Grill 1 – Motl 1, Počarovský 1, Hlubůček 1, Lysá n. L. – Mnichovo Hradiště C 10:8 (1:1) Boháč 4, Bittner 2, Havel 2, Adamčík 1 – Hoďák 3, Haas 2, Kastner 2, Klučov – Kosmonosy 4:14 (0:2) Chlumský 3, J. Martin 1 – M. Zajíček 3, Zahrádka 3, Durdis 3, Veselý 2, P. Zajíček 1.
9. kolo: Nymburk B – Josefův Důl 9:9 (0:2) Eliška 4, Pour 3, Šimek 1, Mucha 1 – Niems 2, Pácha 2, Kunst 2, Kroupa 1, Nymburk A – Bělá p. B. C 9:9 (2:0) Horáček 3, Třešňák 2, Piroutek 2 – Kaňka 3, Slobodzian 3, Krucký 2, Balog 1, Kosmonosy B – Sadská C 10:8 (1:1) Horsák 3, Řezáč 3, Čech 1, Durdis 1, M. Zajíček 1 – Popelka 3, Motl 2, Počarovský 1, Křepela 1, Mnichov Hradiště B – Sadská B 14:4 (0:2) Luka 4, Rulec 3, Kracman 2, Grill 2, 3xWO – Vydra 1, Hubáček 1, Lysá n. L. – Kosmonosy 2:16 (1:1) Boháč 1 – Zahrádka 4, Veselý 4, Durdis 4, Zajíček 3, Klučov – Mnichovo Hradiště C 9:9 (2:0) Kurel 3, J. Martin 2, Ševčík 1, P. Martin 1 – Haas 4, Kastner 3, Hoďák 2.
1. Kosmonosy 9 8 1 0 119:43 25
2. Mn. Hradiště B 9 7 1 1 102:60 22
3. Bělá p. B. C 9 6 1 2 102:60 19
4. Sadská B 9 6 0 3 90:72 18
5. Nymburk A 9 5 2 2 88:74 17
6. Lysá n. L. 9 4 2 3 82:80 14
7. Klučov 9 3 2 4 72:90 11
8. Nymburk B 9 3 1 5 62:100 10
9. Josefův Důl 9 2 1 6 65:97 7
10. Sadská C 9 2 0 7 61:101 6
11. Mn. Hradiště C 9 1 1 7 68:94 4
12. Kosmonosy B 9 1 0 8 61:101 3
Skupina C
8. kolo:
Králův Dvůr E – Hudlice C 1:17 (0:2) Šrámek 1 – Krous 4, Hubinger 4, Stehlík 4, Vaculík 2, Mníšek p. B. – Sedlčany B 9:9 (2:0) Šťastný 3, Sedláček 2, Macháček 1, Pecka 1 – Linhart 3, Mašek 3, Lesák 2, Kovář 1, Žebrák – Lány B 14:4 (1:1) Křemen 4, Spousta 3, Kunc 3, Jančiga 3 – Vajcová 2, Jirkovský 1, Nižbor – Stochov Honice 4:14 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice B 10:8 (2:0) Vilhelm 3, Boudník 2, Laube 2, Břížďala 1 – Dušek 3, Haník 2, Medvedský 2, Slavíková 1, Klínec – Březnice A 15:3 body nehlášeny.
9. kolo: Králův Dvůr E – Sedlčany B 0:18 (0:2) Kovář 4, Linhart 4, Mašek 4, Lesák 4, Mníšek p. B. – Hudlice C 6:12 (2:0) Šťastný 3, Macháček 1 – Stehlík 4, Vaculík 3, Hubinger 3, Krous 2, Žebrák – Stochov Honice 12:6 (1:1) Jančiga 4, Křemen 3, Spousta 2, Kunc 2 – Jedlička 3, Karmazín 2, Nižbor – Lány B 6:12 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice A 10:8 (2:0) Roziňák 3, Veselý 2, Vilhelm 2, Laube 1 – Zb. Soused 4, M. Soused 3, Michal 1, Klínec – Březnice B 14:4 body nehlášeny.
1. Žebrák 9 8 0 1 104:58 24
2. Lány B 9 6 2 1 106:56 20
3. Klínec 9 6 2 1 100:62 20
4. Stochov Honice 9 5 1 3 92:70 16
5. Hudlice C 9 5 1 3 94:68 16
6. Sedlčany B 9 4 4 1 100:62 16
7. Karlštejn 9 4 1 4 85:77 13
8. Březnice 9 4 0 5 84:78 12
9. Mníšek p. B. 9 3 1 5 66:96 10
10. Březnice B 9 2 0 7 63:99 6
11. Nižbor 9 0 2 7 58:104 2
12. Králův Dvůr E 9 0 0 9 20:142 0
Skupina D
8. kolo:
Vlašim – So Kutná Hora B 10:8 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Hejný 1, Pěnkava 1 – Růžička 3, Mucha 2, Kořínek 1, 1xWO, Benešov – Kostelec n. Č. l. B 10:8 (2:0) Povolný 3, Zrcek 3, Palla 2 – Vacek 3, Pokorný 2, Burda 2, 1xWO, Čáslav – Říčany C 9:9 (0:2) Sosnovec 3, Cyrus 3, Lövl 3 – Valenta 3, Erlich 2, Černý 1, Šanc 1, Týnec n. L. – Týnec n. S. 8:10 (0:2) Mošna 3, Valenta 2, Moravec 2, Cincibus 1 – Hameta 4, Staněk 3, Balata 1, Uhl. Janovice – Kolín C 8:10 (1:1) I. Švarc 4, P. Švarc 2, Žoha 1 – Lhoták 3, Brant 3, Šembera 2, Ptáček 1, Olympia Kutná Hora – Kolín D 15:3 (2:0) Majer 3, Tichý 3, Zajíček 1, Vrána 1, 5xWO – Somolík 1, Hrda 1, 1xWO.
9. kolo: Vlašim – Kostelec n. Č. l. B 11:7 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Beranová 2, Hejný 1 – Vacek 1, Pokorný 1, Burda 1, Moravec 1, 2xWO, Benešov – So Kutná Hora B 13:5 (1:0) Povolný 2, Dohnal 2, Zrcek 2, Šturm 1, 5xWO – Růžička 4, Kořínek 1, Čáslav – Týnec n. S. 14:4 (0:1) Lövl 3, Zikmunda 2, Cyrus 2, Beňuš 2, 5xWO – Staněk 1, Hameta 1, 1xWO, Týnec n. L. – Říčany C 8:10 (1:1) Valenta 4, Moravec 1, Mošna 1, 1xWO – Erlich 3, Šanc 3, Plíhal 2, Míka 1, Uhl. Janovice – Kolín D 9:9 (1:1) Žoha 3, I. Švarc 3, Číž 1, P. Švarc 1 – Hrda 4, Heinclová 2, Holman 1, Křivánek 1, Olympia Kutná Hora – Kolín C 6:12 (1:1) Majer 3, Tichý 2 – Ptáček 4, Šembera 2, Lhoták 2, Brant 2, 1xWO.
1. Čáslav 9 7 1 1 110:52 22
2. Benešov 9 7 0 2 102:60 21
3. Vlašim 9 6 1 2 97:65 19
4. Říčany C 9 6 1 2 84:78 19
5. Olymp K. Hora 9 5 1 3 88:74 16
6. Kolín C 9 5 0 4 72:90 15
7. Kostelec n. Č. l. B 9 4 1 4 85:77 13
8. Kolín D 5 4 1 4 81:81 13
9. Uhl. Janovice 9 2 1 6 68:94 7
10. Týnec n. L. 9 2 0 7 72:90 6
11. Týnec n. S. 9 1 0 8 59:103 3
12. So. Kutná Hora B 9 1 1 7 54:108 –2

Autor: Vlastimil Dudáček

4.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Doprava a logistika - SKLADNÍK SEMČICE -IHNED,160,kč/hod 160 Kč

Hledáme pro významnou firmu šikovného pracovitého skladníka. Náplň práce: kompletace objednávek, příjem, vyskladňování a expedice zboží, balení, vychystávání zboží, komunikace s vedením.

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka125 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovníci. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 125 kč, mzda max. 125 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Vančurova č.p. 1425, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav 1, , Prvotní kontakt: e-mail: mladaboleslav@compag.cz, , Práce na PC - MS Word, Excel., Psaní všemi deseti., ŘP sk. B., Seriózní chování, dobré komunikační schopnosti v písemném i mluveném projevu., Životopis emailem: mladaboleslav@compag.cz nejpozději do 26.2.2018., Vhodné i pro studenty VŠ., Nástup ihned.. Pracoviště: Compag mladá boleslav s.r.o., Vančurova, č.p. 1425, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Zuzana Vocásková, .

Informační technologie - Informační technologie Správce informačního25 000 Kč

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií Junior specialista CATIA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní náplň, , systémová správa konstrukčních dat v systému CATIA V5, příprava a realizace exportů dat z datové struktury, řešení problémů v oblasti výměny dat mezi konstrukčními systémy a jejich nástroji, uživatelská podpora v rámci použití systému správy dat, tvorba prezentací, , , A co je potřeba?, , CATIA V5, MS Office, databáze, anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni, potřebujeme praxi v technické oblasti nebo alespoň vzdělání z technického oboru, , Výhodou , , Znalosti Connect, KVS, Znalost prostředí automobilového průmyslu. Pracoviště: Hönigsberg & düvel datentechnik czech s.r.o. - sídlo, Českobratrské náměstí, č.p. 1321, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Lenka Oumrtová, +420 739 392 726.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník18 200 Kč

Specialisté v oblasti sociální práce Bezpečnostní referenti - ZZC Bělá Jezová. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18200 kč, mzda max. 27380 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Jezová č.p. 1501, 294 21 Bělá pod Bezdězem, , Prvotní kontakt: e-mail: rvyskocil@suz.cz, , Pracovní činnost:, - odpovědnost za zpracování bezpečnostní ochrany areálu (BOA) a příslušné dokumentace, - aktualizace předpisů, dokumentace a pokynů vztahujících se k výkonu služby fyzické ostrahy v zařízení včetně kontrolní činnosti, - provádění proškolení problematiky BOA pracovníkům fyzické ostrahy a ostatním zaměstnancům, - zpracování návrhu a realizace schválených opatření ke výšení kvality zabezpečení areálu, - ve své činnosti je přímo podřízen vedoucímu odboru Zařízení, , Požadujeme:, - VOŠ a vyšší (Bc), - alespoň 3 roky praxe v oboru, - perfektní znalost práce na PC (MS Office), - aktivní ŘP sk. B, - trestní bezúhonnost, - multikulturní toleranci, - ochotu dále se vzdělávat, - aktivní přístup k plnění zadaných úkolů, , Nabízíme:, - zařazení v 10. platové třídě dle NV č. 564/2006 Sb., - benefity zaměstnance organizační složky státu, - možnost vzdělávání a odborných kurzů, - 25 dní dovolené, 5 dnů indispozičního volna, - fond kulturních a sociálních potřeb, - stravování v místě pracoviště, - nabízíme Multi-sport kartu, - jazykový bonus, - možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro členy rodiny, , Informace o naší organizaci naleznete na www.suz.cz., Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem prostřednictvím emailu.. Pracoviště: Správa uprchlického zařízení mv čr - pobytové středisko bělá - jezová, Jezová, č.p. 1501, 294 21 Bělá pod Bezdězem. Informace: Robert Vyskočil, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jan Čaloun, "zlatý" hráč z olympiády v Naganu se zlatou medailí.
18

Šampion Čaloun: V Naganu vše fungovalo hlavně díky Ivanovi

Jak jsme žili - Mladoboleslavsko - 1.máj 1982

Jak jsme žili v Československu. Tento týden v Mladé Boleslavi

Kam na Boleslavsku za zábavou? Vyberte si!

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Prověřte své znalosti z matematiky v dnešním testu Deníku

Dostali byste se na střední školu? Zkuste si, jak těžké to mají žáci při přijímacích zkouškách. V dnešním tištěném Deníku najdete druhý z testů, které jsme pro vás připravili. Prověří vaše znalosti matematiky. Příští týden vás pak čeká další test. Kupte si Deník a ověřte znalosti své i znalosti svých dětí. 

Březina opraví náves

Březina – Školka, náves a protipovodňová opatření. To vše plánují v Březině na letošní rok. Také ovšem kanalizaci a testovací rychlostní zkoušku na Rally Bohemia.

Bronzová Samková v Brně a 88letý násilník s paličkou na maso: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 21. února 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT