Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stolní tenis, krajské soutěže 8. a 9. kolo

Střední Čechy/ Po týdenní přestávce pokračovaly dalším kolem stolnětenisové soutěže družstev. Utkáním kola byl tentokrát divizní duel mezi Sokolem Líbezníce a Sokolem Hudlice B. Domácí po 32 kolech bez ztráty bodu byli na svých stolech doslova deklasováni a čelo divize tak museli přenechat soupeři

4.12.2008
SDÍLEJ:

Soutěže stolních tenistů pokračovaly v krajských soutěžích dalšími dvěma koly.Foto: Jan Vildmon

Středočeská divize
8. kolo:
Líbeznice – Hudlice B 3:10 (čtyřhry 1:1) Kraml 2 – Homolka 3, Drož 3, Dřevěný 2, Landa 1, Hudlice A – Kr. Dvůr C 10:1 (2:0) Šulc 3, Hrabár 2, Hříbal 2, Gruber 1 – Kopřiva 1, SKP ARLT Kladno – TTC Kladno 10:8 (2:0) Ulihrach 3, Prágr 2, Hrubý 2, Mrhal 1 – Zika 4, Škubal 2, Gábriš 1, Havlíček 1, Rakovník – Hořovice 10:4 (2:0) Mikeš 2, Lédl 2, Čech 2, Andrt 2 – Koros 2, Šmíd 1, Chládek 1, Neratovice – Kolín 3:10 (0:2) Beneš 1, Mottl 1, Michal 1 – Dolejší 3, Pilner 3, Uher 1, Vendl 1, Brandýs n. L. – Ml. Boleslav B 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Berger 3, Mifka 2, Šubrt 1 – Serbus 4, Nešněra 2, Zahrádka 1.
9. kolo: Líbeznice - Králův Dvůr C 10:1 (1:1) Kala 3, Vondráš 2, Janíček 2, Kraml 1, 1xWO, Hudlice A – Hudlice B 0:10 (0:2) Dřevěný 2, Drož 2, Homolka 2, Landa 2, SKP ARLT Kladno – Hořovice 10:3 (2:0) Ulihrach 3, Hrubý 3, Prágr 2, Šmíd 2, Koros 1, Rakovník – TTC Kladno 7:10 (2:0) Lédl 3, Andrt 1, Mikeš 1 – Bajer 4, Zika 2, Škubal 2, Havlíček 2, Neratovice – Ml. Boleslav B 10:5 (1:1) Mottl 4, J. Dvořák 2, Michal 2, Zd. Dvořák 1 – Fuka 2, Nešněra 1, Zahrádka 1, Brandýs n. L. – Kolín 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Šubrt 2, Mifka 2, Berger 2 – Pilner 4, Dolejší 3.
1. Hudlice B 9 8 1 0 89:28 25
2. Líbeznice 9 8 0 1 83:52 24
3. Kolín 9 6 1 2 84:51 19
4. Brandýs n. L. 9 5 1 3 76:76 16
5. TTC Kladno 9 4 2 3 80:67 14
6. Neratovice 9 4 2 3 68:69 14
7. Rakovník 9 4 0 5 61:73 12
8. ARLT Kladno 9 3 1 5 64:74 10
9. Hudlice A 9 3 0 6 62:74 9
10. Ml. Boleslav B 9 3 0 6 59:76 9
11. Hořovice 9 1 0 8 48:83 3
12. Králův Dvůr C 9 0 2 7 37:88 2

Přebor I. třídy
Skupina A
8. kolo:
Kr. Dvůr D – Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1) Včelička 3, Kopřiva 3, Hák ml. 2, Dřevěný 1, Vlasák 1 – Baier 2, Budělovský 2, Nevolný 1, 1xWO, ST–Šanov – So Příbram 1:17 (0:2) L. Knor 1 – Jaroš 4, Kotrbatý 4, Šprysl 4, Havelka 3, Veltrusy – Lány 11:7 (1:1) Jirásek 3, Šulc 3, Kuthan 2, Křišťan 2 – Spiegl 3, P. Moravec 2, J. Moravec 1, Rakovník B – Hořovice B 9:9 (2:0) Kos 3, Přibík 2, Kettner 1, Brabec 1 – Kebrle 3, Ungr 3, Čepelák 2, Pancíř 1, TTC Kladno B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Bajer 4, Vychodil 2, Havlíček 2, Mencl 1 – Srch 2, Silavecký 1, Dlouhý 1, 3xWO, Říčany B – Rožmitál 10:8 (0:2) Pokorný 3, Valenta 3, Boubelík 2, Voráč 1 – Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Čížek 1, Staník 1.
9. kolo: Kr. Dvůr D – So Příbram 7:11 (1:1) Kopřiva 3, Dřevěný 2, Hák ml. 1 – Šprysl 4, Kotrbatý 3, Jaroš 2, Mráz 1, ST–Šanov – Lochovice 1:7 (1:1) L. Knor 4, Kadeřábek 3, V. Knor 2, Kočka 1 – Budělovský 3, Protiva 2, Nevolný 1, Veltrusy – Hořovice B 13:5 (2:0) Kuthan 3, Křišťan 3, D. Šulc 3, Jirásek 2 – Kubát 3, Čepelák 2, Rakovník B – Lány 8:10 (1:1) Kos 2, Přibík 2, Rezek 2, Kettner 1 – M. Moravec 3, Vajcová 2, P. Moravec 2, Spiegl 2, TTC Kladno B – Rožmitál 11:7 (2:0) Bajer 4, Lážnovský 2, Vychodil 2, Menc 1 – Čížek 3, Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Říčany B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Boubelík 4, Voráč 2, Pokorný 2, Valenta 1 – Srch 2, Silavecký 2, Dlouhý 1, 2xWO.
1. TTC Kladno B 9 8 0 1 103:59 24
2. Lány 9 6 1 2 91:71 19
3. TTC Příbram 9 6 0 3 101:61 18
4. So Příbram 9 6 0 3 93:69 18
5. ST–Šanov 9 5 0 4 86:76 15
6. Veltrusy 9 5 0 4 80:82 15
7. Lochovice 9 4 1 4 79:83 13
8. TTC Říčany B 9 4 0 5 68:94 12
9. Hořovice B 9 3 1 5 70:92 10
10. Rožmitál 9 2 1 6 72:90 7
11. Rakovník B 9 1 2 6 75:89 5
12. Králův Dvůr D 9 1 0 8 54:108 3
Skupina B
8. kolo:
Sázava B – So Kutná Hora B 12:6 (1:1) Herout 4, Betuštiak 4, Trmal 1, Táborský 1, 1xWO – Tivodar 2, Štus 1, Bureš 1, Liberský 1, Bělá B – Kostelec n. Č. l. 8:10 (0:2) Řípa 4, Šlapáček 3, Balcar 1 – Rak 3, Menz 2, Pokorný 2, Čihák 1, AŠ Ml. Boleslav C – Libice n. C. 11:7 (2:0) Postetl 3, Antoš 3, Kouřil 2, 1xWO – Kaipr 3, Trajhan 2, Paroulek 1, Pekárek 1, Mnichovo Hradiště – Sadská 9:9 (1:1) Stránský 3, Trávníček 2, Blažek 2, Ort 1 – Wagner 4, Beran 2, Kyncl 2, Krchleby – Kolín B 6:12 (1:1) Procházka 2, Kučera 2, Král 1 – Zaplatílek 3, Ptáček 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 2, Brandýs B – Velké Popovice 11:7 (1:1) Synek 3, Sysel 3, Seidl 2, Holub 2 – Randák 1, Stupavský 1, Maršál 1, Semrád 1, 2xWO.
9. kolo: Sázava B – Kostelec 10:8 (1:1) Betuštiak 4, Herout 3, Budjač 2 – Menz 1, Pokorný 1, Čihák 1, Rak 1, 3xWO, Bělá B – So K. Hora 11:7 (2:0) Šlapáček 3, Balcar 2, Gargulák 2, Řípa 1, 1xWO – Bureš 2, Tivodar 2, Liberský 1, Štus 1, 1xWO, Ml. Boleslav C – Sadská 10:8 (1:1) Postetl 3, Čeřovský 3, Kouřil 2, Antoš 1 – Wagner 2, Beran 2, Kyncl 1, Vojáček 1, 1xWO, Mn. Hradiště – Libice n. C. 13:5 (2:0) Blažek 3, Ort 2, Stránský 2, Trávníček 1, 3xWO – Trajhan 2, Kaipr 1, 2xWO, Krchleby – V. Popovice 10:8 (1:1) Procházka 4, Kučera 3, Kemr 2 – Stupavský 2, Randák 2, Semrád 2, Maršál 1, Brandýs B – Kolín B 6:12 (2:0) Holub 2, Seidl 1, Sysel 1 – Ptáček 4, Zaplatílek 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 1, 1xWO.
1. Kostelec n. Č. l. 9 7 1 1 96:66 22
2. Mn. Hradiště 9 7 1 1 105:57 22
3. Sadská 9 6 1 2 106:56 19
4. TTC Bělá p. B. B 9 6 0 3 92:70 18
5. AŠ Ml. Boleslav C 9 5 1 3 81:81 16
6. Sázava B 9 4 1 4 68:94 13
7. Kolín B 9 4 1 4 78:84 13
8. Brandýs n. L. B 9 4 0 5 83:79 12
9. Kutná Hora 9 3 0 6 66:96 9
10. Krchleby 9 2 0 7 61:101 6
11.V. Popovice 9 1 1 7 63:99 4
12. Libice n.C. 9 1 1 7 73:89 4

Přebor II. třídy
Skupina A
8. kolo:
Roztoky – TTC Kladno C 1:17 (čtyřhry 0:2) Švarc 1 – Pavlíček 4, Pachman 4, Špalek 4, Šulc 3, Neratovice B – Přezletice 10:8 (1:1) Beneš 3, Ehl 2, Trnka 2, Čuba 2 – Ouda 3, Slunéčko 1, Weishaupt 1, 2xWO, Sn. Kladno – Mlékojedy 11:7 (1:1) Špalek 4, Kříž 2, Slabý 2, Jírový 2 – Zd. Donát 3, Legát 3, Líbeznice B – Sport Kladno 9:9, Kralupy n. Vlt. – Slaný 9:9, SKP ARLT Kladno B – TTC Kladno D 13:5 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
9. kolo: Roztoky – TTC Kladno D 10:8 (2:0) Moravec 3, Žáček 2, Švarc 2, Pöschl 1 – Vospálek 2, Novotný 1, Řezníček 1, 4xWO, Neratovice B – Mlékojedy 11:7 (2:0) Trnka 3, Beneš 3, Čuba 2, 1xWO – Zd. Donát 3, Legát 2, Halama 1, M. Donát 1, Sn. Kladno – Přezletice 13:5 (2:0) Jírový 4, Špalek 4, Kříž 2, Slabý 1 – Ouda 2, Slunéčko 1, Weishaupt 1, Štěpánek 1, Líbeznice B – Slaný 16:2, Kralupy n. Vlt. – Sport Kladno 7:11, ARLT Kladno B – TTC Kladno C 7:11 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
1. TTC Kladno C 9 8 1 0 130:32 25
2. Sport Kladno 9 6 2 1 97:65 20
3. Líbeznice B 9 6 1 2 97:65 19
4. Neratovice B 9 5 1 3 83:79 16
5. Slaný 9 5 1 3 78:84 16
6. Sn. Kladno 9 4 1 4 80:82 13
7. Přezletice 9 4 1 4 90:72 13
8. ARLT Kladno B 9 3 1 5 72:90 10
9. Roztoky 9 3 1 5 72:90 10
10. Mlékojedy 9 1 1 7 55:107 4
11. TTC Kladno D 9 2 0 7 68:94 3
12. Kralupy 9 0 3 6 50:112 –3
Skupina B
8. kolo:
Nymburk B – Bělá p. B. C 4:14 (0:2) Rufer 2, Mucha 1, Šimek 1 – Balog 4, L. Kaňka 3, Krucký 2, Slobodzian 2, J. Kaňka 1, Nymburk A – Josefův Důl 12:6 (2:0) Kyncl 3, Piroutek 3, Třešňák 2, Urbánek 2 – Niems 2, Kroupa 2, Kunst 1, 1xWO, Kosmonosy B – Sadská B 6:12 (1:1) Zajíček 2, Čech 1, Řezáč 1, 1xWO – Vojáček 4, Máka 3, Vydra 2, Hubáček 2, Mnichov Hradiště B – Sadská C 14:4 (1:1) Kracman 4, Luka 4, Rulec 4, Grill 1 – Motl 1, Počarovský 1, Hlubůček 1, Lysá n. L. – Mnichovo Hradiště C 10:8 (1:1) Boháč 4, Bittner 2, Havel 2, Adamčík 1 – Hoďák 3, Haas 2, Kastner 2, Klučov – Kosmonosy 4:14 (0:2) Chlumský 3, J. Martin 1 – M. Zajíček 3, Zahrádka 3, Durdis 3, Veselý 2, P. Zajíček 1.
9. kolo: Nymburk B – Josefův Důl 9:9 (0:2) Eliška 4, Pour 3, Šimek 1, Mucha 1 – Niems 2, Pácha 2, Kunst 2, Kroupa 1, Nymburk A – Bělá p. B. C 9:9 (2:0) Horáček 3, Třešňák 2, Piroutek 2 – Kaňka 3, Slobodzian 3, Krucký 2, Balog 1, Kosmonosy B – Sadská C 10:8 (1:1) Horsák 3, Řezáč 3, Čech 1, Durdis 1, M. Zajíček 1 – Popelka 3, Motl 2, Počarovský 1, Křepela 1, Mnichov Hradiště B – Sadská B 14:4 (0:2) Luka 4, Rulec 3, Kracman 2, Grill 2, 3xWO – Vydra 1, Hubáček 1, Lysá n. L. – Kosmonosy 2:16 (1:1) Boháč 1 – Zahrádka 4, Veselý 4, Durdis 4, Zajíček 3, Klučov – Mnichovo Hradiště C 9:9 (2:0) Kurel 3, J. Martin 2, Ševčík 1, P. Martin 1 – Haas 4, Kastner 3, Hoďák 2.
1. Kosmonosy 9 8 1 0 119:43 25
2. Mn. Hradiště B 9 7 1 1 102:60 22
3. Bělá p. B. C 9 6 1 2 102:60 19
4. Sadská B 9 6 0 3 90:72 18
5. Nymburk A 9 5 2 2 88:74 17
6. Lysá n. L. 9 4 2 3 82:80 14
7. Klučov 9 3 2 4 72:90 11
8. Nymburk B 9 3 1 5 62:100 10
9. Josefův Důl 9 2 1 6 65:97 7
10. Sadská C 9 2 0 7 61:101 6
11. Mn. Hradiště C 9 1 1 7 68:94 4
12. Kosmonosy B 9 1 0 8 61:101 3
Skupina C
8. kolo:
Králův Dvůr E – Hudlice C 1:17 (0:2) Šrámek 1 – Krous 4, Hubinger 4, Stehlík 4, Vaculík 2, Mníšek p. B. – Sedlčany B 9:9 (2:0) Šťastný 3, Sedláček 2, Macháček 1, Pecka 1 – Linhart 3, Mašek 3, Lesák 2, Kovář 1, Žebrák – Lány B 14:4 (1:1) Křemen 4, Spousta 3, Kunc 3, Jančiga 3 – Vajcová 2, Jirkovský 1, Nižbor – Stochov Honice 4:14 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice B 10:8 (2:0) Vilhelm 3, Boudník 2, Laube 2, Břížďala 1 – Dušek 3, Haník 2, Medvedský 2, Slavíková 1, Klínec – Březnice A 15:3 body nehlášeny.
9. kolo: Králův Dvůr E – Sedlčany B 0:18 (0:2) Kovář 4, Linhart 4, Mašek 4, Lesák 4, Mníšek p. B. – Hudlice C 6:12 (2:0) Šťastný 3, Macháček 1 – Stehlík 4, Vaculík 3, Hubinger 3, Krous 2, Žebrák – Stochov Honice 12:6 (1:1) Jančiga 4, Křemen 3, Spousta 2, Kunc 2 – Jedlička 3, Karmazín 2, Nižbor – Lány B 6:12 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice A 10:8 (2:0) Roziňák 3, Veselý 2, Vilhelm 2, Laube 1 – Zb. Soused 4, M. Soused 3, Michal 1, Klínec – Březnice B 14:4 body nehlášeny.
1. Žebrák 9 8 0 1 104:58 24
2. Lány B 9 6 2 1 106:56 20
3. Klínec 9 6 2 1 100:62 20
4. Stochov Honice 9 5 1 3 92:70 16
5. Hudlice C 9 5 1 3 94:68 16
6. Sedlčany B 9 4 4 1 100:62 16
7. Karlštejn 9 4 1 4 85:77 13
8. Březnice 9 4 0 5 84:78 12
9. Mníšek p. B. 9 3 1 5 66:96 10
10. Březnice B 9 2 0 7 63:99 6
11. Nižbor 9 0 2 7 58:104 2
12. Králův Dvůr E 9 0 0 9 20:142 0
Skupina D
8. kolo:
Vlašim – So Kutná Hora B 10:8 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Hejný 1, Pěnkava 1 – Růžička 3, Mucha 2, Kořínek 1, 1xWO, Benešov – Kostelec n. Č. l. B 10:8 (2:0) Povolný 3, Zrcek 3, Palla 2 – Vacek 3, Pokorný 2, Burda 2, 1xWO, Čáslav – Říčany C 9:9 (0:2) Sosnovec 3, Cyrus 3, Lövl 3 – Valenta 3, Erlich 2, Černý 1, Šanc 1, Týnec n. L. – Týnec n. S. 8:10 (0:2) Mošna 3, Valenta 2, Moravec 2, Cincibus 1 – Hameta 4, Staněk 3, Balata 1, Uhl. Janovice – Kolín C 8:10 (1:1) I. Švarc 4, P. Švarc 2, Žoha 1 – Lhoták 3, Brant 3, Šembera 2, Ptáček 1, Olympia Kutná Hora – Kolín D 15:3 (2:0) Majer 3, Tichý 3, Zajíček 1, Vrána 1, 5xWO – Somolík 1, Hrda 1, 1xWO.
9. kolo: Vlašim – Kostelec n. Č. l. B 11:7 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Beranová 2, Hejný 1 – Vacek 1, Pokorný 1, Burda 1, Moravec 1, 2xWO, Benešov – So Kutná Hora B 13:5 (1:0) Povolný 2, Dohnal 2, Zrcek 2, Šturm 1, 5xWO – Růžička 4, Kořínek 1, Čáslav – Týnec n. S. 14:4 (0:1) Lövl 3, Zikmunda 2, Cyrus 2, Beňuš 2, 5xWO – Staněk 1, Hameta 1, 1xWO, Týnec n. L. – Říčany C 8:10 (1:1) Valenta 4, Moravec 1, Mošna 1, 1xWO – Erlich 3, Šanc 3, Plíhal 2, Míka 1, Uhl. Janovice – Kolín D 9:9 (1:1) Žoha 3, I. Švarc 3, Číž 1, P. Švarc 1 – Hrda 4, Heinclová 2, Holman 1, Křivánek 1, Olympia Kutná Hora – Kolín C 6:12 (1:1) Majer 3, Tichý 2 – Ptáček 4, Šembera 2, Lhoták 2, Brant 2, 1xWO.
1. Čáslav 9 7 1 1 110:52 22
2. Benešov 9 7 0 2 102:60 21
3. Vlašim 9 6 1 2 97:65 19
4. Říčany C 9 6 1 2 84:78 19
5. Olymp K. Hora 9 5 1 3 88:74 16
6. Kolín C 9 5 0 4 72:90 15
7. Kostelec n. Č. l. B 9 4 1 4 85:77 13
8. Kolín D 5 4 1 4 81:81 13
9. Uhl. Janovice 9 2 1 6 68:94 7
10. Týnec n. L. 9 2 0 7 72:90 6
11. Týnec n. S. 9 1 0 8 59:103 3
12. So. Kutná Hora B 9 1 1 7 54:108 –2

Autor: Vlastimil Dudáček

4.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Soukromá střední škola Maja uspořádala v rámci akce Mléko do škol svůj projektový den.
16

OBRAZEM: Maja měla Mléko ve škole

V rámci světového dne úrazu dorazily do Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi i dvě třídy dětí ze Základní školy Kosmonosy.
14

OBRAZEM: Děti se učily první pomoc, pak si prošly nemocnici

Ve středu v Deníku: prvňáčci ze ZŠ Brodce a ZŠ Bezno

Už ve středu pokračuje ojedinělý seriál Deníku, v němž se představí všechny děti, které letos nastoupily poprvé do školy. Prohlédněte si jejich rozzářené tváře plné očekávání nových vzrušujících zážitků. Ve středu 18. října pokračujeme fotkami usměvavých dětí ze ZŠ a MŠ Václava Vaňka Bezno a Masarykovy ZŠ a MŠ Brodce.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Boleslavské divadlo finišuje s premiérou

Mladá Boleslav – Na prknech Velké scény mladoboleslavského divadla se už tento pátek uskuteční další letošní premiéra. Bude jím hra Deburau.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení