VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stolní tenis, krajské soutěže 8. a 9. kolo

Střední Čechy/ Po týdenní přestávce pokračovaly dalším kolem stolnětenisové soutěže družstev. Utkáním kola byl tentokrát divizní duel mezi Sokolem Líbezníce a Sokolem Hudlice B. Domácí po 32 kolech bez ztráty bodu byli na svých stolech doslova deklasováni a čelo divize tak museli přenechat soupeři

4.12.2008
SDÍLEJ:

Soutěže stolních tenistů pokračovaly v krajských soutěžích dalšími dvěma koly.Foto: Jan Vildmon

Středočeská divize
8. kolo:
Líbeznice – Hudlice B 3:10 (čtyřhry 1:1) Kraml 2 – Homolka 3, Drož 3, Dřevěný 2, Landa 1, Hudlice A – Kr. Dvůr C 10:1 (2:0) Šulc 3, Hrabár 2, Hříbal 2, Gruber 1 – Kopřiva 1, SKP ARLT Kladno – TTC Kladno 10:8 (2:0) Ulihrach 3, Prágr 2, Hrubý 2, Mrhal 1 – Zika 4, Škubal 2, Gábriš 1, Havlíček 1, Rakovník – Hořovice 10:4 (2:0) Mikeš 2, Lédl 2, Čech 2, Andrt 2 – Koros 2, Šmíd 1, Chládek 1, Neratovice – Kolín 3:10 (0:2) Beneš 1, Mottl 1, Michal 1 – Dolejší 3, Pilner 3, Uher 1, Vendl 1, Brandýs n. L. – Ml. Boleslav B 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Berger 3, Mifka 2, Šubrt 1 – Serbus 4, Nešněra 2, Zahrádka 1.
9. kolo: Líbeznice - Králův Dvůr C 10:1 (1:1) Kala 3, Vondráš 2, Janíček 2, Kraml 1, 1xWO, Hudlice A – Hudlice B 0:10 (0:2) Dřevěný 2, Drož 2, Homolka 2, Landa 2, SKP ARLT Kladno – Hořovice 10:3 (2:0) Ulihrach 3, Hrubý 3, Prágr 2, Šmíd 2, Koros 1, Rakovník – TTC Kladno 7:10 (2:0) Lédl 3, Andrt 1, Mikeš 1 – Bajer 4, Zika 2, Škubal 2, Havlíček 2, Neratovice – Ml. Boleslav B 10:5 (1:1) Mottl 4, J. Dvořák 2, Michal 2, Zd. Dvořák 1 – Fuka 2, Nešněra 1, Zahrádka 1, Brandýs n. L. – Kolín 10:8 (1:1) Zatřepálek 3, Šubrt 2, Mifka 2, Berger 2 – Pilner 4, Dolejší 3.
1. Hudlice B 9 8 1 0 89:28 25
2. Líbeznice 9 8 0 1 83:52 24
3. Kolín 9 6 1 2 84:51 19
4. Brandýs n. L. 9 5 1 3 76:76 16
5. TTC Kladno 9 4 2 3 80:67 14
6. Neratovice 9 4 2 3 68:69 14
7. Rakovník 9 4 0 5 61:73 12
8. ARLT Kladno 9 3 1 5 64:74 10
9. Hudlice A 9 3 0 6 62:74 9
10. Ml. Boleslav B 9 3 0 6 59:76 9
11. Hořovice 9 1 0 8 48:83 3
12. Králův Dvůr C 9 0 2 7 37:88 2

Přebor I. třídy
Skupina A
8. kolo:
Kr. Dvůr D – Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1) Včelička 3, Kopřiva 3, Hák ml. 2, Dřevěný 1, Vlasák 1 – Baier 2, Budělovský 2, Nevolný 1, 1xWO, ST–Šanov – So Příbram 1:17 (0:2) L. Knor 1 – Jaroš 4, Kotrbatý 4, Šprysl 4, Havelka 3, Veltrusy – Lány 11:7 (1:1) Jirásek 3, Šulc 3, Kuthan 2, Křišťan 2 – Spiegl 3, P. Moravec 2, J. Moravec 1, Rakovník B – Hořovice B 9:9 (2:0) Kos 3, Přibík 2, Kettner 1, Brabec 1 – Kebrle 3, Ungr 3, Čepelák 2, Pancíř 1, TTC Kladno B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Bajer 4, Vychodil 2, Havlíček 2, Mencl 1 – Srch 2, Silavecký 1, Dlouhý 1, 3xWO, Říčany B – Rožmitál 10:8 (0:2) Pokorný 3, Valenta 3, Boubelík 2, Voráč 1 – Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Čížek 1, Staník 1.
9. kolo: Kr. Dvůr D – So Příbram 7:11 (1:1) Kopřiva 3, Dřevěný 2, Hák ml. 1 – Šprysl 4, Kotrbatý 3, Jaroš 2, Mráz 1, ST–Šanov – Lochovice 1:7 (1:1) L. Knor 4, Kadeřábek 3, V. Knor 2, Kočka 1 – Budělovský 3, Protiva 2, Nevolný 1, Veltrusy – Hořovice B 13:5 (2:0) Kuthan 3, Křišťan 3, D. Šulc 3, Jirásek 2 – Kubát 3, Čepelák 2, Rakovník B – Lány 8:10 (1:1) Kos 2, Přibík 2, Rezek 2, Kettner 1 – M. Moravec 3, Vajcová 2, P. Moravec 2, Spiegl 2, TTC Kladno B – Rožmitál 11:7 (2:0) Bajer 4, Lážnovský 2, Vychodil 2, Menc 1 – Čížek 3, Eisenreich ml. 2, Zajíček 2, Říčany B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Boubelík 4, Voráč 2, Pokorný 2, Valenta 1 – Srch 2, Silavecký 2, Dlouhý 1, 2xWO.
1. TTC Kladno B 9 8 0 1 103:59 24
2. Lány 9 6 1 2 91:71 19
3. TTC Příbram 9 6 0 3 101:61 18
4. So Příbram 9 6 0 3 93:69 18
5. ST–Šanov 9 5 0 4 86:76 15
6. Veltrusy 9 5 0 4 80:82 15
7. Lochovice 9 4 1 4 79:83 13
8. TTC Říčany B 9 4 0 5 68:94 12
9. Hořovice B 9 3 1 5 70:92 10
10. Rožmitál 9 2 1 6 72:90 7
11. Rakovník B 9 1 2 6 75:89 5
12. Králův Dvůr D 9 1 0 8 54:108 3
Skupina B
8. kolo:
Sázava B – So Kutná Hora B 12:6 (1:1) Herout 4, Betuštiak 4, Trmal 1, Táborský 1, 1xWO – Tivodar 2, Štus 1, Bureš 1, Liberský 1, Bělá B – Kostelec n. Č. l. 8:10 (0:2) Řípa 4, Šlapáček 3, Balcar 1 – Rak 3, Menz 2, Pokorný 2, Čihák 1, AŠ Ml. Boleslav C – Libice n. C. 11:7 (2:0) Postetl 3, Antoš 3, Kouřil 2, 1xWO – Kaipr 3, Trajhan 2, Paroulek 1, Pekárek 1, Mnichovo Hradiště – Sadská 9:9 (1:1) Stránský 3, Trávníček 2, Blažek 2, Ort 1 – Wagner 4, Beran 2, Kyncl 2, Krchleby – Kolín B 6:12 (1:1) Procházka 2, Kučera 2, Král 1 – Zaplatílek 3, Ptáček 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 2, Brandýs B – Velké Popovice 11:7 (1:1) Synek 3, Sysel 3, Seidl 2, Holub 2 – Randák 1, Stupavský 1, Maršál 1, Semrád 1, 2xWO.
9. kolo: Sázava B – Kostelec 10:8 (1:1) Betuštiak 4, Herout 3, Budjač 2 – Menz 1, Pokorný 1, Čihák 1, Rak 1, 3xWO, Bělá B – So K. Hora 11:7 (2:0) Šlapáček 3, Balcar 2, Gargulák 2, Řípa 1, 1xWO – Bureš 2, Tivodar 2, Liberský 1, Štus 1, 1xWO, Ml. Boleslav C – Sadská 10:8 (1:1) Postetl 3, Čeřovský 3, Kouřil 2, Antoš 1 – Wagner 2, Beran 2, Kyncl 1, Vojáček 1, 1xWO, Mn. Hradiště – Libice n. C. 13:5 (2:0) Blažek 3, Ort 2, Stránský 2, Trávníček 1, 3xWO – Trajhan 2, Kaipr 1, 2xWO, Krchleby – V. Popovice 10:8 (1:1) Procházka 4, Kučera 3, Kemr 2 – Stupavský 2, Randák 2, Semrád 2, Maršál 1, Brandýs B – Kolín B 6:12 (2:0) Holub 2, Seidl 1, Sysel 1 – Ptáček 4, Zaplatílek 3, Mazurkiewicz 3, Ulrich 1, 1xWO.
1. Kostelec n. Č. l. 9 7 1 1 96:66 22
2. Mn. Hradiště 9 7 1 1 105:57 22
3. Sadská 9 6 1 2 106:56 19
4. TTC Bělá p. B. B 9 6 0 3 92:70 18
5. AŠ Ml. Boleslav C 9 5 1 3 81:81 16
6. Sázava B 9 4 1 4 68:94 13
7. Kolín B 9 4 1 4 78:84 13
8. Brandýs n. L. B 9 4 0 5 83:79 12
9. Kutná Hora 9 3 0 6 66:96 9
10. Krchleby 9 2 0 7 61:101 6
11.V. Popovice 9 1 1 7 63:99 4
12. Libice n.C. 9 1 1 7 73:89 4

Přebor II. třídy
Skupina A
8. kolo:
Roztoky – TTC Kladno C 1:17 (čtyřhry 0:2) Švarc 1 – Pavlíček 4, Pachman 4, Špalek 4, Šulc 3, Neratovice B – Přezletice 10:8 (1:1) Beneš 3, Ehl 2, Trnka 2, Čuba 2 – Ouda 3, Slunéčko 1, Weishaupt 1, 2xWO, Sn. Kladno – Mlékojedy 11:7 (1:1) Špalek 4, Kříž 2, Slabý 2, Jírový 2 – Zd. Donát 3, Legát 3, Líbeznice B – Sport Kladno 9:9, Kralupy n. Vlt. – Slaný 9:9, SKP ARLT Kladno B – TTC Kladno D 13:5 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
9. kolo: Roztoky – TTC Kladno D 10:8 (2:0) Moravec 3, Žáček 2, Švarc 2, Pöschl 1 – Vospálek 2, Novotný 1, Řezníček 1, 4xWO, Neratovice B – Mlékojedy 11:7 (2:0) Trnka 3, Beneš 3, Čuba 2, 1xWO – Zd. Donát 3, Legát 2, Halama 1, M. Donát 1, Sn. Kladno – Přezletice 13:5 (2:0) Jírový 4, Špalek 4, Kříž 2, Slabý 1 – Ouda 2, Slunéčko 1, Weishaupt 1, Štěpánek 1, Líbeznice B – Slaný 16:2, Kralupy n. Vlt. – Sport Kladno 7:11, ARLT Kladno B – TTC Kladno C 7:11 – domácí týmy autory získaných bodů nenahlásily.
1. TTC Kladno C 9 8 1 0 130:32 25
2. Sport Kladno 9 6 2 1 97:65 20
3. Líbeznice B 9 6 1 2 97:65 19
4. Neratovice B 9 5 1 3 83:79 16
5. Slaný 9 5 1 3 78:84 16
6. Sn. Kladno 9 4 1 4 80:82 13
7. Přezletice 9 4 1 4 90:72 13
8. ARLT Kladno B 9 3 1 5 72:90 10
9. Roztoky 9 3 1 5 72:90 10
10. Mlékojedy 9 1 1 7 55:107 4
11. TTC Kladno D 9 2 0 7 68:94 3
12. Kralupy 9 0 3 6 50:112 –3
Skupina B
8. kolo:
Nymburk B – Bělá p. B. C 4:14 (0:2) Rufer 2, Mucha 1, Šimek 1 – Balog 4, L. Kaňka 3, Krucký 2, Slobodzian 2, J. Kaňka 1, Nymburk A – Josefův Důl 12:6 (2:0) Kyncl 3, Piroutek 3, Třešňák 2, Urbánek 2 – Niems 2, Kroupa 2, Kunst 1, 1xWO, Kosmonosy B – Sadská B 6:12 (1:1) Zajíček 2, Čech 1, Řezáč 1, 1xWO – Vojáček 4, Máka 3, Vydra 2, Hubáček 2, Mnichov Hradiště B – Sadská C 14:4 (1:1) Kracman 4, Luka 4, Rulec 4, Grill 1 – Motl 1, Počarovský 1, Hlubůček 1, Lysá n. L. – Mnichovo Hradiště C 10:8 (1:1) Boháč 4, Bittner 2, Havel 2, Adamčík 1 – Hoďák 3, Haas 2, Kastner 2, Klučov – Kosmonosy 4:14 (0:2) Chlumský 3, J. Martin 1 – M. Zajíček 3, Zahrádka 3, Durdis 3, Veselý 2, P. Zajíček 1.
9. kolo: Nymburk B – Josefův Důl 9:9 (0:2) Eliška 4, Pour 3, Šimek 1, Mucha 1 – Niems 2, Pácha 2, Kunst 2, Kroupa 1, Nymburk A – Bělá p. B. C 9:9 (2:0) Horáček 3, Třešňák 2, Piroutek 2 – Kaňka 3, Slobodzian 3, Krucký 2, Balog 1, Kosmonosy B – Sadská C 10:8 (1:1) Horsák 3, Řezáč 3, Čech 1, Durdis 1, M. Zajíček 1 – Popelka 3, Motl 2, Počarovský 1, Křepela 1, Mnichov Hradiště B – Sadská B 14:4 (0:2) Luka 4, Rulec 3, Kracman 2, Grill 2, 3xWO – Vydra 1, Hubáček 1, Lysá n. L. – Kosmonosy 2:16 (1:1) Boháč 1 – Zahrádka 4, Veselý 4, Durdis 4, Zajíček 3, Klučov – Mnichovo Hradiště C 9:9 (2:0) Kurel 3, J. Martin 2, Ševčík 1, P. Martin 1 – Haas 4, Kastner 3, Hoďák 2.
1. Kosmonosy 9 8 1 0 119:43 25
2. Mn. Hradiště B 9 7 1 1 102:60 22
3. Bělá p. B. C 9 6 1 2 102:60 19
4. Sadská B 9 6 0 3 90:72 18
5. Nymburk A 9 5 2 2 88:74 17
6. Lysá n. L. 9 4 2 3 82:80 14
7. Klučov 9 3 2 4 72:90 11
8. Nymburk B 9 3 1 5 62:100 10
9. Josefův Důl 9 2 1 6 65:97 7
10. Sadská C 9 2 0 7 61:101 6
11. Mn. Hradiště C 9 1 1 7 68:94 4
12. Kosmonosy B 9 1 0 8 61:101 3
Skupina C
8. kolo:
Králův Dvůr E – Hudlice C 1:17 (0:2) Šrámek 1 – Krous 4, Hubinger 4, Stehlík 4, Vaculík 2, Mníšek p. B. – Sedlčany B 9:9 (2:0) Šťastný 3, Sedláček 2, Macháček 1, Pecka 1 – Linhart 3, Mašek 3, Lesák 2, Kovář 1, Žebrák – Lány B 14:4 (1:1) Křemen 4, Spousta 3, Kunc 3, Jančiga 3 – Vajcová 2, Jirkovský 1, Nižbor – Stochov Honice 4:14 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice B 10:8 (2:0) Vilhelm 3, Boudník 2, Laube 2, Břížďala 1 – Dušek 3, Haník 2, Medvedský 2, Slavíková 1, Klínec – Březnice A 15:3 body nehlášeny.
9. kolo: Králův Dvůr E – Sedlčany B 0:18 (0:2) Kovář 4, Linhart 4, Mašek 4, Lesák 4, Mníšek p. B. – Hudlice C 6:12 (2:0) Šťastný 3, Macháček 1 – Stehlík 4, Vaculík 3, Hubinger 3, Krous 2, Žebrák – Stochov Honice 12:6 (1:1) Jančiga 4, Křemen 3, Spousta 2, Kunc 2 – Jedlička 3, Karmazín 2, Nižbor – Lány B 6:12 body nehlášeny, Karlštejn – Březnice A 10:8 (2:0) Roziňák 3, Veselý 2, Vilhelm 2, Laube 1 – Zb. Soused 4, M. Soused 3, Michal 1, Klínec – Březnice B 14:4 body nehlášeny.
1. Žebrák 9 8 0 1 104:58 24
2. Lány B 9 6 2 1 106:56 20
3. Klínec 9 6 2 1 100:62 20
4. Stochov Honice 9 5 1 3 92:70 16
5. Hudlice C 9 5 1 3 94:68 16
6. Sedlčany B 9 4 4 1 100:62 16
7. Karlštejn 9 4 1 4 85:77 13
8. Březnice 9 4 0 5 84:78 12
9. Mníšek p. B. 9 3 1 5 66:96 10
10. Březnice B 9 2 0 7 63:99 6
11. Nižbor 9 0 2 7 58:104 2
12. Králův Dvůr E 9 0 0 9 20:142 0
Skupina D
8. kolo:
Vlašim – So Kutná Hora B 10:8 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Hejný 1, Pěnkava 1 – Růžička 3, Mucha 2, Kořínek 1, 1xWO, Benešov – Kostelec n. Č. l. B 10:8 (2:0) Povolný 3, Zrcek 3, Palla 2 – Vacek 3, Pokorný 2, Burda 2, 1xWO, Čáslav – Říčany C 9:9 (0:2) Sosnovec 3, Cyrus 3, Lövl 3 – Valenta 3, Erlich 2, Černý 1, Šanc 1, Týnec n. L. – Týnec n. S. 8:10 (0:2) Mošna 3, Valenta 2, Moravec 2, Cincibus 1 – Hameta 4, Staněk 3, Balata 1, Uhl. Janovice – Kolín C 8:10 (1:1) I. Švarc 4, P. Švarc 2, Žoha 1 – Lhoták 3, Brant 3, Šembera 2, Ptáček 1, Olympia Kutná Hora – Kolín D 15:3 (2:0) Majer 3, Tichý 3, Zajíček 1, Vrána 1, 5xWO – Somolík 1, Hrda 1, 1xWO.
9. kolo: Vlašim – Kostelec n. Č. l. B 11:7 (1:1) Kudrna 4, Šváb 3, Beranová 2, Hejný 1 – Vacek 1, Pokorný 1, Burda 1, Moravec 1, 2xWO, Benešov – So Kutná Hora B 13:5 (1:0) Povolný 2, Dohnal 2, Zrcek 2, Šturm 1, 5xWO – Růžička 4, Kořínek 1, Čáslav – Týnec n. S. 14:4 (0:1) Lövl 3, Zikmunda 2, Cyrus 2, Beňuš 2, 5xWO – Staněk 1, Hameta 1, 1xWO, Týnec n. L. – Říčany C 8:10 (1:1) Valenta 4, Moravec 1, Mošna 1, 1xWO – Erlich 3, Šanc 3, Plíhal 2, Míka 1, Uhl. Janovice – Kolín D 9:9 (1:1) Žoha 3, I. Švarc 3, Číž 1, P. Švarc 1 – Hrda 4, Heinclová 2, Holman 1, Křivánek 1, Olympia Kutná Hora – Kolín C 6:12 (1:1) Majer 3, Tichý 2 – Ptáček 4, Šembera 2, Lhoták 2, Brant 2, 1xWO.
1. Čáslav 9 7 1 1 110:52 22
2. Benešov 9 7 0 2 102:60 21
3. Vlašim 9 6 1 2 97:65 19
4. Říčany C 9 6 1 2 84:78 19
5. Olymp K. Hora 9 5 1 3 88:74 16
6. Kolín C 9 5 0 4 72:90 15
7. Kostelec n. Č. l. B 9 4 1 4 85:77 13
8. Kolín D 5 4 1 4 81:81 13
9. Uhl. Janovice 9 2 1 6 68:94 7
10. Týnec n. L. 9 2 0 7 72:90 6
11. Týnec n. S. 9 1 0 8 59:103 3
12. So. Kutná Hora B 9 1 1 7 54:108 –2

Autor: Vlastimil Dudáček

4.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 23 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Asistentka ředitele servisu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KOHO HLEDÁME?, Hledáme samostatného a aktivního člověka, který si bude umět poradit, když u jejího stolu sejde více lidí, požadavků a úkolů najednou. , Asistentka ředitele servisu je člověk, na kterého se obrací nejen ředitel servisu, ale i kolegové a zákazníci a proto by měl být pozitivní a profesionální., Bez uživatelské znalosti MS Office, komunikačních a organizačních dovedností se u nás neobejdete., Podmínkou je také minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, vlastní iniciativa a praxe v administrativě minimálně 1 rok., , CO VÁS ČEKÁ?, - asistentská a administrativní podpora ředitele servisu (vyřizování pošty, vedení diáře, sjednávání schůzek, organizace služebních cest, pořizování zápisů z porad, apod.), - přenášení požadavků ředitele servisu na manažery, asistentky či techniky , - kontrola plnění pracovních povinností, termínů a úkolů podřízených zaměstnanců ředitele servisu , - správa a evidence reklamací, pravidelný report servisnímu řediteli, - tvorba a zpracování cenových nabídek a servisních smluv dle požadavku a pokynů nadřízeného. Pracoviště: Jap - jacina, s.r.o., Nákladní, č.p. 1486, 295 01 Mnichovo Hradiště. Informace: Šárka Libichová, +420 326 773 454,731 661 187. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 17 000 Kč Přepážkoví pracovníci na poštách Pracovník přepážky – pošta Bakov nad Jizerou. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Česká pošta, s.p. - bakov nad jizerou, Boleslavská, č.p. 3, 294 01 Bakov nad Jizerou. Informace: Jarmila Kolbabová, +420 954 342 961. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 95 Kč Manipulační dělníci ve výrobě Operátoři ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 95 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce:, Nádražní č.p. 320, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav 1, , Prvotní kontakt: osobně, , Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, dovolená navíc.. Pracoviště: Accumalux m.b. s.r.o., Nádražní, č.p. 320, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Tomáš Smetana, +420 725 915 299. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavači potravinářského zboží. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Rychlý kontakt: Manažer prodejny paní Munzarová mob. 733 124 805, , Požadujeme: , - Vzdělání střední odborné s výučním listem, - Požadovány jsou obchodní dovednosti , - Vítány jsou zkušenosti s prodejem masa a masných výrobků, - Vstřícnost a ochota k zákazníkům, - Svědomitost a zodpovědnost, - Požadujeme zdravotní průkaz pro práci s potravinami, možné vyřídit před nástupem, , Nabízíme, - Perspektivní práci v ryze české prosperující firmě PROMINENT CZ s.r.o., - Pracovní poměr na dobu určitou 9 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou, - Pracovní poměr na plný úvazek 40 hodin v týdnu , - Hrubá mzda 20.000,-Kč za měsíc, - Stravenky již ve zkušební době á 100,-Kč, - Příspěvek na penzijní a životní pojištění, - Nástup dle dohody. Pracoviště: Prominent cz s.r.o. - prodejna galetova 387, Galetova, č.p. 387, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Zdeňka Herinková, +420 777 723 054.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tipsport extraliga: BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera.
13

Bruslaři vyhořeli v závěru

Nymburský Vojtěch Hruban (v bílém) se probíjí obranou Arisu Soluň.
5

Vojtěch Hruban: Potkat Dream Team? Radši až ve finále

Kometa doma podlehla Mladé Boleslavi a v nové sezoně poprvé prohrála

Brno - Zrodila se první prohra v nové sezoně. Hokejisté Komety ve čtvrtém kole doma nestačili Mladé Boleslavi 0:2, která si tak připsala první body do tabulky. Úvodní tři zápasy totiž prohrála.

Hokejisté Ústí smetli Benátky

Benátky n. J. - Ústecký Slovan znovu naděloval. Soupeři opět nasypal sedm branek, tentokrát to na vlastním ledě odnesly Benátky nad Jizerou.

Dobrovický Volf sfoukl Jiskru hattrickem

Dobrovice - Šlágr vloženého středečního kola ČFL byl hodinu otevřený, nakonec skončil jasným vítězstvím druhé Dobrovice nad třetí orlickoústeckou Jiskrou.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT