V posledním dvojkole si druholigoví stolní tenisté TJ AŠ Mladá Boleslav připsali šest bodů, když jednoznačně porazili Lochovice i Sedlčany, a vybojovali konečné třetí místo.

I přesto, že se boleslavští hráči během sezony potýkali se zraněními, dokázali patnáctkrát zvítězit a jen šestkrát svému soupeři podlehli.

„Druhá liga je rok od roku silnější, a tak je pro nás obhajoba bronzové pozice z loňského roku velkým úspěchem," řekl spokojený kapitán stolních tenistů Jan Sedláček ml.

Výborného výsledku dosáhla také mladoboleslavská rezerva, která obsadila ve třetí lize šesté místo. „Naším hlavním cílem byla záchrana soutěže, která se nám, především díky lepším výkonům v druhé polovině sezony, povedla. Šesté místo je výborné a rozhodně jsem ho nečekal," zhodnotil úspěšnou sezonu vedoucí B týmu Vladislav Šťastný.

Stolní tenisté Mladé Boleslavi mají další družstva také v krajských a regionálních soutěžích. Jelikož se jim rozrůstá i základna mládeže, je předpoklad, že úspěchy budou následovat i v dalších sezonách.