Vršovice – Auto Škoda 37:18

Boleslavští hráči odjížděli k utkání házenkářské ligy mladšího dorostu k celku, který je na druhém místě tabulky. Naděje pro Boleslaváky na zisk bodů byla mizivá, přesto se chtěli poprat alespoň o slušný výsledek.

Opak však byl pravdou. Hráči Auto Škody vstoupili do utkání nesoustředění, špatně bránili a inkasovali laciné branky.

V 18. minutě prohrávali 3:11 a bylo jasné, že k uhrání lepšího výsledku se budou muset o mnoho více snažit. Před výměnou stran prohrávali hosté 8:18.

Nic nového nepřinesl ani druhý poločas. Boleslaváci pokračovali dál v podprůměrném výkonu. V obranné fázi nedokázali účinně obsazovat hráče soupeře a dostatečně blokovat jejich střelecké pokusy z hranice devíti metrů.

V útoku byla jejich hra bez jakéhokoliv náznaku kombinace a pokusy jednotlivců o individuální překonání obrany končily ve většině případů nezdarem.

Když v polovině druhého poločasu vstřelili hráči Vršovic dalších sedm branek v řadě, bylo zřejmé, že si Auto Škoda odveze z Prahy pěknou nakládačku. Poslední minuty utkání se už jen dohrávaly a šlo o to, jak velký to bude brankový rozdíl.

„Od začátku jsme hráli špatně. Kluci nastoupili do utkání nekoncentrovaní na hru a podle toho to vypadalo. Jejich výkon byl více než podprůměrný a konečný výsledek ostudný,“ dodal po utkání nazlobený trenér Auto Škody Jaroslav Beneš.

Auto Škoda Mladá Boleslav: Ištván, Železný – Grůša 1, Šupej, D. Pavlíček, Janoušek 3, Beneš 1, T. Váňa 2, P. Váňa 5, Šťastný 4, Walter, Krčmář 2.