Sportcentrum Sparing v Mladé Boleslavi byl dějištěm amatérského squashového turnaje žen – Sparing Cupu. Zúčastnilo se ho 13 hráček nejen z Mladé Boleslavi, ale i ze severu Čech.

Nejprve se hrálo ve dvou skupinách, ze kterých čtyři hráčky postoupily do dalších vyřazovacích bojů.

Skupinu A na skóre vyhrála Kamila Horáková před Blankou Stejskalovou, Ivanou Lindovou a Evou Honzíkovou.

Ve skupině B přesvědčivě zvítězila Kateřina Hanušová před Veronikou Absolonovou, Miroslavou Tomašovovou a Milenou Mikovou.

Do finále se probojovaly benátecká Lindová a boleslavská Horáková. Po urputném boji prvenství získala Kamila Horáková.

Na celkovém 10. místě překvapivě skončila velká budoucnost squashe v Mladé Boleslavi Tereza Zábranská (15 let).

Poděkování za vydařenou akci patří partnerům turnaje Sportcentrum Sparing a Auto díly Prondo.

Celkové pořadí turnaje: 1. Kamila Horáková, 2. Ivana Lindová, 3. Kateřina Hanušová, 4. Blanka Stejskalová, 5. Mirka Tomačovová, 6. Veronika Absolonová, 7. Milena Miková, 8. Eva Honzíková.