V boleslavské sportovní hale se hrál házenkářský turnaj mladších žáků – O pohár Auto Škody. Zúčastnilo se šest družstev: domácí HC Auto Škoda, HBC Jičín, Slovan Varnsdorf, Sokol Bělá pod Bezdězem, 1. HK Dvůr Králové a Lokomotiva Vršovice.

Hrálo se ve dvou skupinách a o konečné pořadí. Vítězi turnaje se stali mladí házenkáři Jičína.

Házenkáři HC Auto Škoda střetli v úvodu se Sokolem Bělá a po jasné převaze zvítězili 11:1. V druhém utkání podlehla HC Auto Škoda Dvoru Králové vysoko 7:17.

Házenkáři HC Auto Škoda obsadili v základní skupině druhé místo a v nadstavbové části narazili na družstvo Lokomotivy Vršovice, kterému podlehli 10:13.

Tabulka po nadstavbové části rozhodla o tom, že házenkáři HC Auto Škoda hráli o konečné třetí místo opět s Lokomotivou Vršovice.

I v tomto utkání hráči HC Auto Škoda nezahráli dobře a jako by se opakoval scénář z předchozího vzájemného duelu. Brankovou ztrátu nedokázali zkorigovat a prohráli s Lokomotivou Vršovice o šest branek 8:14. Družstvo HC Auto Škody tak na domácím turnaji obsadilo konečné 4. místo.

Konečné pořadí družstev na turnaji : 1. HBC Jičín, 2. 1. HK Dvůr Králové, 3. Lokomotiva Vršovice, 4. HC Auto Škoda, 5. Sokol Bělá pod Bezdězem, 6. Slovan Varnsdorf.

Auto Škoda: Vošvrda – Bednář 6, Sucharda 4, Lánský 15, Kostecký, Kvapil 5, Šuster 1, D. Kábrt 5, Starý.

JAN PAVLÍČEK