STOLNÍ TENIS

Regionální soutěž I. třídy

Kosmonosy C – Kochánky 5:13 (Čuban a Procházka 2, Černý, Potměšil, 1x čt. – J. Vraník 4, Vaňousek 3, P. Vraník a Ježek 2, 1x čt., 1x WO). Otradovice – Chotětov 10:8 (Charvát ml. a Žerava ml. 3, Šmeisser 3, Fidrant 1, 1x čt. –Merčák 3, Novotný 2, Tešla a Sekelský 1, 1x čt.). Mn. Hradiště E – Dol. Stakory 16:2 (P. Knobloch a Mareš 4, M. Kraušner a Marek 3, 2x čt. – Šádek ml. a Chňupa 1, Matějů, Pejta ml.). Auto Škoda E – Čistá 13:5 (R. Pácha 3, Niedermertl, Kopecký a Milan Heilek 2, 1x čt., 3x WO – Šádek 3, Macoun 1, Řehořek, Smutný, 1x čt.). Sokol Březno – Mn. Hradiště D 6:12 (Titlbach st. 2, Stejskal a Charvát 1, Duška, 2x čt. – Kracman 4, P. Černovský a Dlask 3, J. Černovský 2). Jos. Důl – Bělá D 7:11 (Kunst 3, veselý 2, Ďurfina 1, Bezděk st., 1x čt. – R. Krucký 4, Balcar, M. Krucký a Lapka 2, 1x čt.).

Tabulka
1. Kochánky⋌ 18 14 1 3  198:126  47
2. Čistá⋌ 18 12 2 4  183:141 44
3. Bělá D⋌ 18 12 1 5  188:136  43
4. Auto Škoda E⋌ 18  10 4 4  189:135  42
5. Mn. Hradiště D⋌ 18 11 2 5  196:128 42
6. Mn. Hradiště E ⋌18  9 5 4   186:138  41
7. Otradovice⋌ 18 10 2  6  182:138  39
8. Chotětov⋌ 18  9 2 7  165:159  38
9. Josefův Důl⋌ 18  6 2 10  151:173 32
10. Dolní Stakory ⋌18  3 1 14 101:223  25
11. Sokol Březno⋌ 18  0 2  16 111:213  20
12. Kosmonosy C⋌ 18  0 1 17  94:230  19

Regionální soutěž II. třídy

Jos. Důl C – Plazy A 9:9 (Nevrlý 3, Jetel a Pilař 2, Fr. Havlík st. 1, 1x čt. – Vyrtych 4, Stejskal 2, Štolovský a Běloubek 1, 1x čt.). Otradovice B – TJS Březno 10:8 (Kupský 4, Šmeisser 3, Polanský 2, Charvát st., 1x čt. – Žďánský, Drahota a Just 2, Novotný 1, 1x čt.). Mn. Hradiště F – Jos. Důl B 10:8 (Mareš, Stránský a Maděra 3, Kučera 1, – Bezděk ml. 3, Ďurfina 2, Jabůrek 1, Syrový, 2x čt.). Čistá B – Auto Škoda F 1:17 (Duda 1, Rampas, Ráb, Volf st. – Milan Heilek, Tong Xuan Dung a Sucharda 4, Jírovec 3, 2x čt.). Chotětov B – Auto Škoda G 9:9 (Moc ml. a Bláha 3, Morávek a Moc st. 1, 1x čt. – Čeřovský ml. a Suchardová 3, Čeřovská a Mir. Heilek 1, 1x čt.). Plazy B – Dol. Bousov 4:14 (Čuban a Marek 1, 1x čt., WO 1:1 – Vlasáková 4, Novák a Odstrčilík 3, Jihlavec 2, 1x čt., 1:1 WO).

Regionální soutěž III. třídy

Podlázky B – Jos. Důl D 11:7 (Polák 4, Michal 3, Žďánský a Marján 1, Trlida, 2x čt. – Barva, Petrus, Fr. Havlík st. 2, Resl 1). Bělá E – TJS Březno B 14:4 (Vokoun a Dufek 3, V. Postelt a Dohnalík 1, 1x čt., 5x WO – Klíma a Žďánský 2, Žďánská). Auto Škoda H – Podlázky A 18:0 (Tong Xuan Dung, Žák, Havlíček a Jírovec 3, 1x čt., 5x WO – Šindelář, Z. Pácha, Špaček). Chotětov C – Dol. Stakory B 6:12 (Jabůrek 3, Blažkovan 2, Sekelský, 1x čt. – Pejta st., Kopal, Jonáš a Šádek st. 2, 5x WO). Sokol Březno B – Dol. Stakory C 7:11 (Duška 4, Kupec 1, Lauber, Titlbach ml., 2x čt. – Šaněk, Jonáš ml. a Kopal 3, Jonáš st. 2). Plazy C – Otradovice C 13:5 (Běloubek 3, Magušin a Jonáš 2, Vyrtych, 1x čt., 5x WO – Skála a Mareš 2, Patrik Lisik 1).

Tabulka
1. MB H⋌ 18 15 2  1  257:67  50
2. D. Stakory B⋌ 18 15 1  2  243:81 49
3. Bělá E⋌ 18 14 2  2  222:102  48
4. D. Stakory C⋌ 18 13 3  2  205:119 47
5. Plazy C⋌ 18 13 1  4 183:141  45
6. Podlázky⋌ 18  8 1  9  146:178 35
7. Josefův Důl D⋌ 18  6 0 12 133:191  30
8. Chotětov C ⋌18  3 4  11 127:197  28
9. Otradovice C⋌ 18  4 1  13  123:201 27
10. TJS Březno B ⋌18  3 2  13 111:213  26
11. Podlázky B⋌ 18  2 2 14  93:231  24
12. Sokol Březno B⋌ 18  1 3 14  110:223  23

Regionální soutěž IV. třídy

Podlázky C – Plazy D 13:5 (Marján 4, Šimeček a Hladký 3, Císařovský 2, 1x čt. – Vtelenský 3, Urban 1, Zítka, Tichý, 1x čt.). Bělá F – Čistá C 11:7 (Lapka 4, Blecha 3, Fejfar a Jakub Piešťánský 1, 2x čt. – Martinec, Rampas a Pospěch 2, Doubek 1, Štěpánková). Dol. Stakory D – Otradovice D 18:0 (Drapák st., Jonáš st., Hercík a Košťál 4, 2x čt. – Čeněk, Zvěřina, Klimeš, Kačírková).

Tabulka
1. Čistá C⋌10 0  2  148:68  32
2. D. Stakory D⋌ 9 0  3  146:70 30
3. Bělá p. B. F⋌8 0  3 119::97  28
4. Podlázky C ⋌ 6 0  6 112:104  24
5. D. Stakorya E⋌ 4 0  8  95:121  20
6. Otradovice D⋌ 3 0  9  73:137  18
7. Plazy D⋌ 2 0 10  57:159  16