Ml. Boleslav – Starý Plzenec 39:16

Papírové předpoklady se v utkání II. ligy staršího dorostu v házené začaly naplňovat hned od začátku. Házenkáři HC Auto Škoda se ujali vedení a v 13. minutě vedli už 8:1. Domácí hráči dobře bránili, dařil se jim rychlý přechod do útoku, což bylo v tomto utkání jejich nejsilnější zbraní. Z rychlých protiútoků lehce skórovali a jejich brankový náskok narůstal. Po třiceti minutách vedli boleslavští hráči 20:7.

Ani v druhém poločasu nenašli házenkáři Plzence žádnou protizbraň na boleslavskou útočnou hru a inkasovali jednu branku za druhou. Hráči HC Auto Škoda hráli v klidu a bylo zjevné, že jejich soupeř nemá sebemenší šanci ke zkorigování výsledku, takže konečný rozdíl skóre vyzněl jasně pro Boleslav.

Jak hodnotil utkání trenér HC Auto Škoda Petr Kulas: „Byl to poměrně lehký soupeř, který nám nemohl ublížit. My jsme hráli svoji hru s rychlým přechodem do protiútoku. Jenom ve druhém poločasu jsme ze začátku začali zase zbytečně složitě kombinovat, chvíli jsme se s nimi přetahovali, ale pak jsme opět přidali a nebylo co řešit.“

Auto Škoda: Kuka – Makovec 2, F. Janhuba 3, B. Kábrt 4, A. Pavlíček 5, Svárovský, Polesný 1, J. Janhuba 11, Homolka 7, Váňa 3, Šťastný 3.