FK MB – Olympik Mělník 2:9

Bývalý Slavík Bakov, nyní FK Mladá Boleslav, si pozval po krátké letní přípravě za soupeře prvoligový Olympik Mělník, jehož lodiviodem se stal bývalý reprezentační trenér Michal Stříž.

Domácí druholigisté drželi s favoritem krok celý první poločas, ale ve druhé půli zkolabovala jejich obrana a hosté toho využili ke vstřelení laciných branek. Střeleckou mušku měl zejména Beránek.

Domácí nastoupili se značnými změnami v kádru a trenér Baborák hodlá za pochodu mužstvo doplňovat, aby mělo odpovídající kvalitu.
Mělník šel do vedení zásluhou Brožka, který zúročil své sólo, dvě minuty poté se prosadil Spal po přihrávce Sochora.

Domácí se nevzdali a ve 13. minutě snížili Keszegem. Tentýž hráč měl krátce poté další dvě vyložené příležitosti, ale v koncovce mu chyběl klid.
Když krátce po obrátce Beránek dvěma góly zvýšil vedení hostů na 4:1, zhroutil se domácím obranný systém a Mělník toho využil ke vstřelení dalších pěti branek. Domácí korigovali výsledek vlastním gólem hostů.

Branky: 13. Keszeg, 36. vlastní – 21., 22., 30. a 35. Beránek, 5. a 40. Brožek, 7. Spal, 29. Remenec, 34. Neumann. Rozhodčí: Tylchert, Pechanec. Diváci: 50. Poločas: 1:2.

Mělník: Hnízdil, Fanta – Beránek, Spal, Průcha, Bouška, Remenec, Vokoun, Neumann, Sochor, Brožek, Trenér Michal Stříž.

FK MB: Tichý – Blažek, Kracman, Sopko, Kvapil, Jurčovský, R. Kohnhauser, Kraus, Keszeg, Šulc, Leskovjan, Doležal, Horák, Trnka. Trenér Jiří Baborák.