V budově Autoklubu v v Praze podepsali vybraní soutěžní jezdci reprezentační smlouvy. Do reprezentace ČR byla vybrána i zlínsko-boleslavská posádka týmu AT-Motosport Antonín Tlusťák – Jan Škaloud, kteří v loňské sezoně startovali ve FIA EUROPEAN RALLY CHAMPIONSCHIP a získali 7. místo absolutně v celkovém hodnocení z 10 vyhlášených soutěží.

Nutno podotknout, že toto umístění vybojovali s vozem Citroen C2 Super 1600 ( vůz s jednou poháněnou nápravou a obsahem 1600ccm), když se před nimi umístili pouze jezdci s vozy kategorie Super 2000, tzn. dvoulitrové vozy s pohonem 4x4.
Českou republiku bude při startech na automobilových soutěžích MS reprezentovat posádka Prokop -Tománek, a v ME posádka Tlusťák - Škaloud.

Do seriálu ME patří Rallye 1000 Miglia ( I ), Istanbul Rally (TR), INA Croatia Rally (HR), Belgium Ypres Westhoek Rally (B) , Bulgaria Rally (BG) , Rally Vinho da Madeira (P) , Barum rally Zlin (CZ), Rally Principe de Asturias (E) , ELPA Rally (GR) , Rallye d'Antibes Côte d'Azur (F) ,
Rallye International du Calais (CH).

První závod ME, Rallye 1000 Miglia v italské Brescii, startuje již 17. dubna. Tlusťák se Škaloudem absolvovali jako přípravu několik jednodenních speciálních testů za účelem optimálního nastavení vozu a poslední březnový víkend startovali na domácí Valašské rally,
kde si dojeli pro 1. místo v kategorii S1600.