HOKEJBAL

2. národní hokejbalová liga Střed: Belveder Benátky – Tygři Ml. Boleslav 2:4. Branky: Šulc (Blažek, Adámek), Adámek (Šulc) – Matějka (Mrhálek, Vondrlík), Řípa (Sýkora), Vondrlík (Kettner), T. Winter (Mrhálek, Cihlář).

V derby utkání se hostům nepovedla první třetina. V dramatickém závěru pojistil výhru Tygrů až minutu před koncem svou brankou T. Winter.

Tygři Ml. Boleslav – Kolín 2:3 SN. Branky: F. Šimon (Kettner), Bernard (Mrhálek) – Kašpar (Skořepa), Dedek (Novotný), rozhodující nájezd Novotný.

Kovo Praha B – Belveder Benátky 3:4.

Oblastní hokejbalová liga: Belveder Benátky B – Real Tetřev 2:3. Branky: Barták (Krásný), Soukup (Barták, Ernstberger) – Kosina (Hodovník), Švejda, Kosina (Ženíšek).

Team Power – Red Wings 5:4 SN. Branky: Haken (Simonek, Winter), Haken (Šimonek), Haken (Šimonek), Zápotocký (Šimonek), Haken – Melša (Pánek, Mohelský), Dýma (Mohelský, Melša), Eršil (Holec), Mohelský (Melša).

Nowa Kosmonosy – Peepa Devils 0:5. Branky: Kaulfus (Zeman, T. Kadeřábek), Zeman (T. Kadeřábek), Kaulfus (T. Kadeřábek, Bělohlávek), Kettner (T. Kadeřábek, Zeman), Kettner (T. Kadeřábek, Zeman).

Mistrovství České republiky starších žáků Střed: Tygři Ml. Boleslav – Ústí n. L. 0:2. Branky hostů: Prokop (Melichar, Hedel), Kacík (Hedel). Tygři Ml. Boleslav – Ústí n. L. 0:3. Branky hostů: Melichar, Červinka, Melichar (Červinka).