Auto Škoda B – Úvaly 29:23

Házenkáři HC Auto Škoda šli do utkání jako favorit tohoto duelu, a tak zisk dvou bodů byl povinností. Od samotného začátku se ujali vedení, na soupeře doslova vlétli a v 10. minutě vedli 5:1.

Pak sice na chvilku polevili, nechali Úvalům prostor na zkorigování, ale následně opět udeřili a třemi brankami v řadě soupeři odskočili na rozdíl pěti branek. V klidu dohráli první poločas a vedli po třiceti minutách 14:10.

Během deseti minut druhého poločasu se rozhodlo o tom, kdo bude vítězem. Domácí hráči hráli dobře, a když k svému výkonu přidali ještě pětibrankovou šňůru, měli vývoj utkání zcela pod kontrolou. Kdyby nezahodili další šance, mohl být rozdíl daleko vyšší.

„Hráči podali bojovný výkon. Herně to sice nevypadalo, ale měli jsme vyhrát větším rozdílem. Trápí nás neproměňování vyložených šancí, a proto ta výhra nebyla vyšší. S výsledkem utkání jsem spokojený, ale s předvedenou hrou moc ne,“ řekl k utkání trenér rezervy HC Auto Škoda Radovan Kábrt.

Auto Škoda: Beneš, Ištván – B. Kábrt 2, Makovec 2, Polesný 1, P. Váňa 7, Fól 1, Štastný 6, Krčmář 1, Hejdrych 8, Beckert 1.