Pátek 8. ledna

FUTSAL – II. liga: FK Ml. Boleslav – Indoss Plzeň (20) – sportovní hala v Ml. Boleslavi.

LEDNÍ HOKEJ – Starší dorost: BK Ml. Boleslav – Karlovy Vary (13). Junioři: BK Ml. Boleslav – Třinec (18).

Sobota 9. ledna

FOTBAL – Přátelsky: FK Ml. Boleslav – Sparta Praha B (11) – Městský stadion. Halový turnaj mladších žáků (8 – 13). Halový turnaj minižáků (13.30 – 18) – oba turnaje za pořadatelství SK Kosmonosy ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem.

BASKETBAL – I. liga žen: Slovanka Ml. Boleslav – Hr. Králové (10.30). Krajský přebor mužů: Auto Škoda B – Český Brod (14.30) – oba sportovní hala v Ml. Boleslavi.

LEDNÍ HOKEJ – I. liga: Benátky – Třebíč (17). 7. a 8. třída: BK Ml. Boleslav – Kobra Praha (11). Junioři: BK Ml. Boleslav – Vítkovice (12.30). Starší dorost: BK Ml. Boleslav – Kladno (16.45). Regionální přebor mužů: BK Ml. Boleslav B – Žabonosy (17.30).

BADMINTON – 1. liga družstev: Deltacar Benátky – Chemička Ústí (13) – hala CR Project badmintonového centra (bývalá hala u internátu) v Benátkách.

BOX – Oblastní kolo mužů a mládeže (12.30) – sokolovna v Ml. Boleslavi.

FUTSAL – Okresní liga: Joga Players – Inferno (15), FC Mn. Hradiště – DFK Mn. Hradiště (16), FC Bang – Joga Players (17), DFK Mn. Hradiště – Lucky teem (18), Dynamo – Hermés (19), Jizeran Doubrava – Nakaši (20), Dynamo – Malibu B (21) – hala Bios v Mn. Hradišti.

GOLF - Samsung Indoor Tour (8) - hřiště Kapalua Plantation (Golf Mladá Boleslav), též v neděli od 8 hodin.

FLORBAL – III. liga mužů: Sokol Ml. Boleslav – Kutná Hora, Sokol Ml. Boleslav – FbI Přírodní vědy Praha (15) – hala Gymnázia Dr J. Pekaře.

Neděle 10. ledna

LEDNÍ HOKEJ – Extraliga mužů: BK Ml. Boleslav – Slavia Praha (17.30!). Junioři: Benátky – Velké Popovice (10.30). 6. třída: Benátky – Velké Popovice (15).

FUTSAL – Divize: Malibu Ml. Boleslav – Příbram (16.15). Krajský přebor: Atmos Bělá – Hořovice (18) – oba sportovní hala v Bělé pod Bezdězem.

BASKETBAL – II. liga mužů: Auto Škoda Mladá Boleslav – TU Liberec (10.30). Krajský přebor mužů: Auto Škoda Mladá Boleslav B – Pečky (8.30) – oba sportovní hala v Ml. Boleslavi.

FLORBAL – Liga juniorů: Sokol Ml. Boleslav – Liberec (14) – sportovní hala v Ml. Boleslavi.

UPOZORNĚNÍ: Kopírování článku zakázáno! Právní oddělení VLP, a. s., největšího novinového vydavatelství v ČR, již sleduje každý pokus o krádež publikovaných článků na www.denik.cz.