Okresní soutěže stolních tenistů pokračovaly dalším kolem ve všech čtyřech odděleních.

Regionální soutěž I. třídy

Dol. Stakory – Kosmonosy C 12:6 (Šádek ml. 4, Matějů 3, Pejta ml. 2, Ondráček 1, 2x čt. – Procházka a Čuban 2, Potměšil a Černý 1). Chotětov – TJS Březno 10:8 (Sekelský 4, Novotný 3, Merčák 2, Tešla, 1x čt. – Urban 3, Drahota 2, Just a Folprecht 1 1x čt.). Jos. Důl B – Jos. Důl A 9:9 (Bezděk st., Bezděk ml., Ďurfina a Nevrlý 2, 1x čt. – Bříška 4, R. Pácha 3, Kunst 1, Jetel, Pilař, 1x čt.). Steer MB – Mn. Hradiště D 8:10 (Šádek 4, Macoun 2, Řehořek 1, Syrový, 1x čt. – Haas 3, P. Černovský, Stránský a Dlask 2, 1x čt). Auto Škoda E – Bělá D 7:11 (Heilek 3, Hendrych, Nidermetl a Hovorka 1, 1x čt. – Slobodzian 4, Kapras ml. 3, J. Kaňka 2, L. Kaňka ml. 1, 1x čt.). Mn. Hradiště E – Kochánky odloženo.

Tabulka
1. Bělá D ⋌ 8 3 2 137: 97 32
2. Kochánky ⋌ 8 2 2 145: 71 30
3. Auto Škoda E ⋌7 3 3 136: 98 30
4. Mn. Hrad. E ⋌8 0 4 131: 85 28
5. Chotětov ⋌ 6 3 4 119:115 28
6. Kosmonosy C ⋌6 3 4 120:114 28
7. D. Stakory ⋌6 2 5 106:128 27
8. Mn. Hrad. D ⋌6 1 6 116:118 26
9. J. Důl A ⋌4 3 6 116:118 24
10. Steer MB ⋌4 1 8 116:118 22
11. TJS Březno ⋌2 0 11 68:166 17
12. J. Důl B ⋌1 1 11 76:158 16

Regionální soutěž II. třídy

Plazy – Sokol Březno 8:10 (Vyrtych 3, Štolovský a Stejskal 2, Běloubek 1 – Z. Stejskal 4, Titlbach 3, Bartoš 1, Charvát, 2x čt.). Bělá E – Chotětov B 10:8 (Vokoun a Svobodová 3, Dufek 2, Ginzlová 1, 1x čt. – Bláha 4, Moc ml. 2, Vinklář 1, Moc st., 1x čt.). Otradovice – Auto Škoda F 14:4 (Charvát ml. a Mrázek ml. 4, Žerava ml. 3, Kupský 1, 2x čt. – Sucharda 2, Vyhnánek a Mir. Heilek 1, Jírovec). Mn. Hradiště F – Steer MB B 15:3 (Ort 4, J. Kraušner, Soukal a M. Kraušner 3, 2x čt. – Syrový 3, Marek, Hodboď, Nekola). Jos. Důl D – Jos. Důl C 10:8 (Schoř a Jabůrek 3, Barva a Petrus 2 – Fr. Havlík ml. 4, Jetel a Pilař 1, Fr. Havlík st., J. Havlík, 2x čt.). Dol. Bousov – Plazy 7:11 (Vlasáková 4, Odstrčilík 2, Jihlavec 1, Vilhan – Vyrtych a Štolovský 3, Stejskal 2, Běloubek 1, 2x čt.). Sokol Březno – Dol. Stakory B 11:7 (Titlbach st., Stejskal a Bartoš 3, Charvát 1, Lauber, 1x čt. – Pejta st. a Jonáš 2, Šádek st. a Chňupa 1, 1x čt.).

Tabulka
1. Otradovice ⋌12 1 0 165: 69 38
2. Sokol Březno ⋌12 0 1 157: 77 37
3. Mn. Hrad. F ⋌ 8 3 1 132:102 31
4. Plazy ⋌ 7 2 4 126:108 29
5. Auto Škoda F ⋌ 7 1 5 132:102 28
6. Chotětov B ⋌ 6 0 7 115:119 25
7. Steer B ⋌5 1 7 104:130 24
8. Dol. Bousov ⋌4 1 8 111:123 22
9. J. Důl D ⋌3 2 8 97:137 21
10. D. Stakory B ⋌2 2 9 82:152 19
11. Bělá E ⋌3 0 10 84:150 19
12. J. Důl C ⋌2 1 10 99:135 18

Regionální soutěž III. třídy

Dol. Stakory D – Otradovice B 6:12 (Jonáš st. 3, Hercík a Košťál 1, Drapák st., 1x čt. – Kupský, Žerava st. a Jelínek 3, Polanský 2, 1x čt.). Chotětov C – TJS Březno B 11:7 (Bláha 4, Janoušek a Jabůrek 3, Blažkovan 1 – Klíma a Dlask 2, Novotný 1, Žďánský, 2x čt.). Plazy B – Steer MB C 14:4 (Stejskal, Čuban a Trlida 4, Kučera 1, 1x čt. – Nekola, Ráb a Hodboď 1, Hypša, 1x čt.). Podlázky – Otradovice C 10:8 (M. Pácha 4, Michal 2, Kučera st. a Horák 1, 2x čt. – Novák 3, Vaňousek a Mareš 2, Skála 1). Dol. Bousov B – Auto Škoda G 7:11 (Vlasáková 4, Noha a Vilhan 1, Jihlavec, 1x čt. – Mir. Heilek, Suchardová a Bušek 3, Vyhnánek 1, 1x čt.). Slavoj Čistá – Dol. Stakory C 12:6 (Smutný a Hadač 4, P. Havelka 2, Volf st. 1, 1x čt. – Šaněk a Chňupa 2, Jonáš ml. 1, Kopal, 1x čt.).
Tabulka
1. Čistá ⋌11 2 0 148: 86 37
2. Plazy B ⋌10 2 1 146: 88 35
3. D. Bousov B ⋌10 0 3 146: 88 33
4. Otradovice B ⋌8 3 2 144: 90 32
5. Auto Škoda G ⋌8 1 4 135: 99 30
6. D. Stakory C ⋌6 1 6 132:102 26
7. Podlázky ⋌5 2 6 115:119 25
8. Chotětov C ⋌5 2 6 117:117 25
9. TJS Březno B ⋌4 1 8 102:132 22
10. Otradov. C ⋌3 0 10 96:138 19
11. Steer C ⋌1 0 12 65:169 15
12. D. Stakory D ⋌ 0 0 13 58:176 13

Regionální soutěž IV. třídy

Bělá F – Plazy C 6:12 (L. Blecha 3, Lapka 2, D. Blecha 1, Řehořek – Jonáš 4, Vyrtych 3, Magušin 2, Zítka 1, 2x čt.). Auto Škoda H – Čistá B 17:1 (Tong Xuan Dung, Mir. Heilek a Matlas 4, Žák 2, Černohorský 1, 2x čt. – Rozkovec 1, Doubek, Kubín Martinec). Otradovice D – Podlázky C 15:3 (Fidrant 4, Pivoňka, Kačírková a Petr Lisik 3, 2x čt. – Kr. Kučera 3, Šindelář, Špaček, Horčička). Sokol Březno B – Dol. Stakory E 13:5 (Duška a Lauber 4, Charvát 2, Šlamborová 1, Charvátová, 2x čt. – Brabec 2, P. Vele, Černý a Šámal 1).

Tabulka
1. Auto Škoda H 10 0 0 147: 33 30
2. Plazy C 7 2 1 112: 68 26
3. Sok. Březno B 7 1 1 103: 59 24
4. Otradovice D 6 0 4 105: 75 22
5. Čistá B 4 1 5 84: 96 19
6. Podlázky B 4 2 3 97: 65 19
7. Bělá F 2 0 8 60:120 14
8. Podlázky C 1 0 9 47:133 12
10. D. Stakory E 0 0 10 37:143 10