Již v pátek 12. března začíná play–off ve volejbalové extralize mužů. V letošním roce se může boleslavský region pochlubit přímou účastí. VK Karbo Benátky se umístil na velice krásném sedmém místě po základní části a ve čtvrtfinále bude bojovat s druhým týmem tabulky – Kladnem.

Pro městečko Benátky to je obrovský úspěch. Je ještě v živé paměti, jak Benátky v minulých ročnících bojovaly v azylu v Mladé Boleslavi v play – out o udržení nejvyšší soutěže. Nyní dokázaly v nové krásné hale zaskočit i taková velkoměsta, jakými jsou Praha a Brno, která se společně s Ústím střetnou o přímý sestup do 1. ligy.

První a druhé čtvrtfinále odehrají volejbalisté Benátek v pátek a v sobotu 12. a 13. března v Kladně a na domácí palubovce se představí ve třetím zápase v pátek 19. března od 18 hodin. V případě, že nebude ještě rozhodnuto, protože čtvrtfinále se hraje na tři vítězná utkání, bude na programu čtvrté čtvrtfinále v sobotu 20. března od 17 hodin.

Kladno v loňském roce prohrálo až ve finále extraligy s Jihostrojem České Budějovice. Ani Benátky nejsou úplně bez šancí proklouznout do semifinále. Tým je totiž letos velmi dobře složen.

ZDENĚK ŠOLC