Vinou zranění a nemocí musely basketbalistky TJ Auto Škoda Mladá Boleslav odehrát svá mistrovská utkání krajského přeboru na palubovkách soupeřek pouze s osmi hráčkami. Přesto dokázaly obě utkání vyhrát.

Lovosice – Auto Škoda 60:69

Od počátku utkání byla Mladá Boleslav basketbalovější. Dařilo se zejména podkošovým hráčkám, a tak po první čtvtrtině vedly hostující hráčky 20:15. I v druhé části si boleslavačky udržovaly vedení a soupeřky pouze dotahovaly. V poločase vedla Boleslav 35:28.

Třetí čtvrtinu vyhrály hostující hráčky 18:12. Závěr sice patřil domácím basketbalistkám, ale hostující hráčky si nenechaly vítězství vzít.

AŠ: Kubínová 21, Cabrnochová 20, Černíková 10, Baboráková 8, Kolářová 7, Šulcová 3, Ondrášiková, Tůmová.

Trojky: 1:1, Trestné hody: 22/14: 9/7. Fauly: 10:16.

Kladno B – Auto Škoda 61:80

Papírové předpoklady se potvrdily již v úvodu utkání, kdy Mladá Boleslav již v osmé minutě vedla 16:4, když byla jasně lepší v obraně a aktivnější ve hře doúpředu. Druhá čtvrtina byla zpočátku vyrovnanější, ale přesto stále vedla Mladá Boleslav a po poločase na tabuli svítilo skóre 44:28.

Po pěti minutách třetí čtvrtiny a šňůře 13 bodů bylo utkání rozhodnuto. Hostující si hráčky dokázaly vytvořit náskok 27 bodů. Do konce třetí části domácí hráčky sice zkorigovaly rozdíl na 19 bodů, ale převaha Boleslavaček jim nedávala naději na zvrat.
V poslední čtvrtině kontrolovaly hostující hráčky utkání a nedopustily již žádné drama.

JOSEF ANTOŠ