Vynikajícími výsledky se prezentovali mladí atleti AC Mladá Boleslav na Mistrovství ČR žactva v atletice, které se konalo v Olomouci. Navázali na medailovou žeň dorostenců, juniorů a Jiřího Zemjánka v kategorii do 23 let a získali šest medailí!

Nejúspěšnějším závodníkem AC Ml. Boleslav byl Marcel Kadlec, vedený trenérem Josefem Zikmundem, který získal stříbro v běhu na 150 metrů a na 60 metrů vybojoval bronz v čase 7,22.

Další stříbrnou medaili vybojoval Bedřich Mlčoch na trati 1500 metrů (4:26,57). Pro bronzovou medaili si doběhl Michal Suchý v závodě na 3000 metrů (9:35,57).

Bronzovou medaili získal běžec Richard Pabišta na 800 metrů (2:07,68) a další bronz vybojovala v oštěpu Kateřina Hejdrychová (38,20). Kateřina Slábová skončila čtvrtá (35,76). Finálového umístění docílila také Kubová, která skončila v běhu na 100 metrů překážek na 7. místě (15,67).

Šampionát potvrdil, že boleslavské atletice rozhodně talenti nechybí.