Lovosice – Auto Škoda 35:28

V utkání I. házenkářské ligy mladšího dorostu se nepodařilo boleslavským hráčům bodovat ani v Lovosicích. Boleslavští házenkáři sice odjeli na soupeřovu palubovku s přáním přemoci herní beznaděj, jenže kromě vyrovnaných počátečních minut narůstalo skóre v jejich neprospěch.

V úvodu střetnutí se hráčům HC Auto Škoda nedařilo v koncovce. Nastřelili několikrát pouze tyče. V 7. minutě to bylo nerozhodně 4:4.

Hosté jakoby se zalekli možnosti, že by mohli jít s hratelným soupeřem do vedení, začali chybovat v útoku, ale hlavně v obraně nechali domácím při zakončování příliš volného prostoru. Pět minut před koncem první třicetiminutovky prohrávali už o pět branek 10:15. Do konce první půle ještě zkorigovali nepříznivý stav na přijatelných 13:16.

Ve druhém poločase pokračovali hráči HC Auto Škoda ve výkonu z první půle. Hra v obraně v jejich podání byla tak špatná, že domácí hráči takřka bez doteku procházeli zcela otevřenou obranou a zakončovali, odkud chtěli.

Hosté v závěru nenalezli dostatek morálních sil k tomu, aby s nepříznivým vývojem utkání ještě něco udělali.

Auto Škoda tak přezimuje v ligové tabulce na posledním místě s nulovým bodovým ziskem.

Auto Škoda Mladá Boleslav: Vošvrda, M. Železný – Beneš 7, Grůša 12, Janoušek 4, Šupej 1, Svoboda 3, T. Váňa, Lánský, D. Pavlíček 1.