Basketbalové mladší žákyně Auto Škody Mladá Boleslav se v dalším kole semifinálové skupiny krajského přeboru střetly v Praze s týmy SK Folimanka a Sokolem Kladno.

První duel s domácí Folimankou byl z pohledu AŠ velmi důležitý, protože v případě vítězství by si boleslavské hráčky uchovaly naději na postup do finálové části krajského přeboru.

Auto Škoda – Folimanka 48:41

Od úvodních minut se na hřišti strhla bitva o každý bod. V úvodu se více dařilo pražským hráčkám, které si vytvořily až desetibodový bodový náskok. Auto Škoda ale dokázala postupně vystupňovat svůj tlak, vyrovnat a ve druhé polovině střetnutí strhnout vítězství na svou stranu. Výhra zároveň znamená, že o postupu do finále se rozhodne v posledním kole příští neděli.

Auto Škoda – Kladno 25:71

Druhé střetnutí s ligovým týmem Kladna bylo od počátku v režii favorizovaných kladenských hráček. Boleslavská děvčata dokázala držet krok pouze v první půli.

I přes relativně vysokou porážku si boleslavské hráčky zaslouží pochvalu za bojovnost a jejich výkon je dobrým příslibem pro další boje v závěrečné fázi krajského přeboru.

Auto Škoda: Kubínová 31, Vodseďálková 14, Andltová 7, Chlistovská 7, Naimanová 7, Bartošová 4, Levová 2, Misíková 1, Nepokojová.