Tým mladších florbalových žáků Billy Boy Mladá Boleslav se dostal v konkurenci 50 českých a zahraničních týmů do osmičky nejlepších prestižního turnaje Prague Games.

Ve své skupině nejprve Boleslaváci vyhráli nad týmem Orka 3:2. Ve druhém utkání s favoritem turnaje X3M tým Future byl dlouho boj vyrovnaný, nakonec však hráči Billy Boy podlehli 0:5.

V dalším střetnutí nastoupili Boleslavští proti houževnatému soupeři ze země helvétského kříže - družstvo Zug United. Body se nakonec dělily po remíze 2:2.
Zápas s papírově slabším týmem Playmakers Prostějov byl pro Boleslaváky klíčový - vitězství znamenalo 2. místo ve skupině a dobrou pozici pro další vyřazovací boje. Billy Boy neponechali nic náhodě a zvítězili vysoko 8:0.

Ve střetnutí s DDM Stod boleslavští florbalisté bezpečně vyhráli 11:0, nezaváhali ani s pražským týmem Wizards, který zdolali 4:0. Dalším soupeřem byl tým FBS Olomouc. V utkání rozhodla kvalitní defenzíva a nápaditost v útoku, a tak výsledek 5:0 pro Billy Boy znamenal, že se kluci probojovali do čtvrtfinále.

V něm měli Boleslaváci za soupeře jednoho z favoritů turnaje – BiX Ostrava. I když prohráli 1:3, odevzdali maximální výkon a jejich postup do čtvrtfinále byl ohromným úspěchem.