Třetí etapa šestidenního závodu minikár v okolí Mšena znamenala nejen změnu kopce, ale i změnu počasí. Po deštivé druhé etapě se minikáristé přesunuli z Nosálova do Lobče, kde se jely dvě etapy.

Třetí etapa potvrdila skvělou formu boleslavských minikáristů. Nejenže opět zajeli skvělé výsledky v jednotlivcích, ale průběžné první místo jim patří i v soutěži družstev.

V jednotlivcích v kategorii M1 zajela bravůrně Eliška Slavíková a především skvělou poslední jízdou vybojovala 5. místo.

Bezchybný výkon a již třetí etapové vítězství si zde vyjel v kategorii M2 Jan Šimůnek, který vede i v průběžném pořadí. Ve stejné kategorii si po napínavém souboji se Zdeňkou Lysáčkovou z Havířova druhé místo vyjel Dominik Kubín.

V kategorii M3 dojel na 3. místě Jan Tejkl, kterému patří průběžné 2. místo. V dívčí kategorii M3D patřilo 2. místo Adrianě Kubínové a v kategorii M4 jezdící Katka Mohelská dokázala tentokrát opět vyhrát, a tak je s Janem Šimůnkem druhým boleslavským minikáristou, kteří vedou svou kategorii.

Výsledky třetího dne šestidenní:

Kategorie M2: 1. J. Šimůnek, 2. D. Kubín (oba Ml. Boleslav), 3. Z. Lysáčková (Havířov).
Kategorie M3: 1. M. Charvát (Velešín), 2. A. Bohačík (Hlubočky), 3. J. Tejkl (Ml. Boleslav).
Kategorie M3D: 1. M. Bohačíková (Hlubočky), 2. A. Kubínová (Ml. Boleslav), 3. M. Opolská (Oloví).
Kategorie M4: 1. K. Mohelská (Ml. Boleslav), 2. M. Pařízková (Litoměřice), 3. E. Dufková (Jablonec).

Poslední dvě etapy se pojedou na kopci z Romanova do Ráje. Po dojezdu sobotní etapy bude v mšenské sokolovně provedeno vyhlášení výsledků a dekorování vítězů.