Čtvrtý volejbalový turnaj, tzv. Supermini Tour, se uskutečnil v tělocvičnách 8. ZŠ Mladá Boleslav. Poznamenaly ho jednak jarní prázdniny v Kralupech a jednak nemoce, které zkosily velkou část hráčů a hráček. I přesto se prezentovalo na turnaji 20 družstev.

Početně byly opět nejsilnější Benátky, které na tento turnaj přivezly dokonce šest týmů, hned za nimi pak Sokol Mn. Hradiště s pěti družstvy.

Nemoce hráčů Sokola Mnichovo Hradiště znamenaly, že z I. ligy vypadli na poslední chvíli hned čtyři borci, a tak B a C družstvo Sokola muselo od třetího kola absolvovat své zápasy pouze ve dvou hráčích. Družstva Hradiště tak nastoupila ve složení: A – tým: bratři Kováčové a Michal Novák, B – tým: Michal Coufal a David Abrahám, C – tým pak tvořili: Tadeáš Kysela a Josef Hrdlička.

V soutěži 2. ligy nejmladší tým celé soutěže Sokol Mnichovo Hradiště E tentokrát neporazil žádného ze soupeřů a skončil na dvacátém místě. Skupinu útěchy vyhrálo D – družstvo Auto Škody Ml. Boleslav. Podstatně zkušenější D – tým děvčat Mn. Hradiště základní skupinu zvládl skvěle a po třech výhrách a jedné remíze postoupil do finále 2. ligy. Druhou ligu vyhrálo domácí C – družstvo Auto Škody Ml.Boleslav.

V první lize se podařilo hradišťskému A i B družstvu postoupit do finále a C tým pak ze čtvrtého místa ve skupině nastoupil do bojů o záchranu. První místo v prvoligovém finále patřilo družstvu Auto Škody B.

JIŘÍ SKŘIVAN